Metallica w końcu zagrała numer 'Fixxxer' na żywo! Jak wypadł numer?

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=9E9hAhHTwMU

Metallica przekazała 500 tysięcy dolarów na rzecz uchodźców z Ukrainy

2022-04-06 9:37

Wojna w Ukrainie wstrząsa wszystkimi i każdy, jak tylko może, stara się pomagać poszkodowanym. Metallica postanowiła dołożyć małą cegiełkę do tego i wsparła uchodźców konkretną kwotą.

Wojna w Ukrainie szokuje wszystkich, jednak pięknym jest fakt, że tak dużo osób chce pomóc poszkodowanym i to na różne sposoby. Do pomagających dołączył zespół Metallica, który postanowił wesprzeć finansowo uchodźców. Wsparcie ze strony legendarnego zespołu jest spore i z pewnością bardzo przydatne.

Co tam w środku gra - Metallica

Metallica przekazała 500 tysięcy dolarów na rzecz uchodźców z Ukrainy

Założona przez Metallicę fundacja All Within My Hands, przekazała 500 tys. dolarów na pomoc w dożywianiu ukraińskich uchodźców. Kwota ma trafić do organizacji World Central Kitchen, która dostarcza posiłki uciekającym z Ukrainy.

Jak powiedział Lars Ulrich:

Praca, jaką szef kuchni José Andrés i oddani kucharze World Central Kitchen wykonują na pierwszej linii frontu podczas kryzysu humanitarnego, jest czymś niesamowitym. Jesteśmy zainspirowani, pełni pokory i niezwykle dumni, że możemy wesprzeć ich zespoły pracujące obecnie w sześciu europejskich krajach, które służą milionom Ukraińców zmuszonych do opuszczenia swoich domów.

Metallica obecnie ogłasza kolejne koncerty. Warto obserwować sociale zespołu, być może pojawi się tam Polska.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu

Jak Polska radzi sobie z obecnym kryzysem migracyjnym?Kiedy skończy się hojność i życzliwość Polek i Polaków wobec uchodźców z Ukrainy?

Posłuchaj podcastu!

Listen to "Drogowskazy: o uchodźcach z Ukrainy i nowym kryzysie migracyjnym w Europie" on Spreaker.