ACID DRINKERS - Verses Of Steel - UNBOXING. Co tam w środku gra?

i

Autor: Foto: Eska ROCK

ACID DRINKERS - Verses Of Steel - UNBOXING. Co tam w środku gra?

2022-04-06 8:46

'Verses Of Steel' to bez dwóch zdań jedna z najlepszych płyt w dorobku Acid Drinkers. To jedyny album nagrany z nieodżałowanym Aleksandrem 'Olassem' Mendykiem i jednocześnie krążek, który odniósł wielki sukces, zarówno artystyczny jak i komercyjny. Zobaczcie, jak została wydana edycja specjalna na winylu.

Całość jest wydana jako gatefold zrobiony na ekskluzywnej, metalizowanej folii pokrytej matowym lakierem, logo zespołu oraz tytuł będą tłoczone, a w środku znajdzie się czerwony, transparentny, 180g krążek. Materiał został oczywiście zremasterowany specjalnie na potrzeby LP przez Jacka Gawłowskiego. Wydanie limitowane do 555 sztuk - każda kopia jest ręcznie numerowana. Zobaczcie, jak został wydany ten wyjątkowy album.

ACID DRINKERS - Verses Of Steel - UNBOXING. Co tam w środku gra?

Sprawdźcie, jak zostało wydany kultowy album Acidów, który specjalnie dla was przedstawia Dominik Pajewski. Warto dodać, że to jeden z ładniej wydanych albumów w ostatnich miesiącach i tak jak z krążkiem Jelonka, tak i teraz Amen Recordings bardzo się postarało. Zobaczcie, jak wydano krążek Acid Drinkers:

CO TAM W ŚRODKU GRA - ACID DRINKERS WINYL

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu