Dave Mustaine ujawnił nazwisko nowego basisty Megadeth. Kto będzie grał w zespole?

i

Autor: screen: https://youtu.be/mEkXyEIu3OU

Dave Mustaine zapowiada nowy singiel Megadeth! Kiedy premiera?

2022-04-05 12:29

Fani czekają na nową płytę Megadeth i wygląda na to, że wszystko jest na bardzo dobrej drodze. Dave Mustaine ma kilka informacji na temat nowego singla, który ma zapowiadać album.

Dave Mustaine i zespół Megadeth nie muszą już nikomu nic udowadniać i jak często podkreślają fani, grupa już 'swoje zrobiła'. Mimo tego, Dave Mustaine cały czas pracuje nad nowościami i już niedługo usłyszymy nowy album zespołu. Kiedy to się stanie? To trochę zdradził Dave Mustaine, przekazując, kiedy pojawi się premierowy singiel.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Dave Mustaine zapowiada nowy singiel Megadeth! Kiedy premiera?

W wywiadzie dla SiriusXM Dave Mustaine ujawnił, kiedy możemy spodziewać się najnowszego singla Megadeth, który zapowie album 'The Sick, The Dying, And The Dead':

Wiemy, że data premiery płyty zaplanowana jest na 8 lipca i mam nadzieję, że już tak zostanie. Mamy też singel, który lada dzień trafi do radia. Nazywa się „Killing Time” i oczywiście opowiada o kimś z mojej przeszłości, ale nie jest to tak oczywiste, jak się wydaje. Dotyczy to pewnych sytuacji, w których ja i inni członkowie zespołu angażowaliśmy się na przestrzeni czasu.

Pozostaje tylko czekać na nowy album, który już raz miał przesuwaną datę premiery.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu