Metallica nadal podkręca atmosferę wokół reedycji 'Black Albumu'. Do sieci trafiła nieznana wersja 'The Unforgiven'

i

Autor: screen: https://youtu.be/eqJPh3Uxtw4

Metallica nadal podkręca atmosferę wokół reedycji 'Black Albumu'. Do sieci trafiła nieznana wersja 'The Unforgiven'

2021-07-14 11:08

Metallica świętuje 30-lecie kultowego czarnego albumu specjalną reedycją oraz albumem 'The Metallica Blacklist', na którym znajdą się aż 53 covery utworów z 'Black Albumu' w zaskakujących wydaniach. Do sieci trafił także singiel 'Enter Sandman', który zawiera zremasterowaną wersję numeru oraz wyjątkowe demo! Co jakiś czas pojawiają się nowe rzeczy i tym razem grupa wrzuciła nieznaną wersję numeru 'The Unforgiven'.

Premiera 'The Black Album' w zremasterowanej wersji oraz 'The Metallica Blacklist' zaplanowana jest na 10 września (fizyczne i cyfrowe wydanie 'The Black Album' oraz cyfrowe wydanie 'The Metallica Blacklist'). Fizyczna wersja 'Blacklist' trafi do sprzedaży 1 października. Remaster czarnego albumu promują natomiast specjalne wersję znanych singli i są to głównie demówki, które pokazują, jak w początkowych fazach brzmiały kultowe numery. Tym razem zespół podzielił się wyjątkową wersją numeru 'The Unforgiven'.

Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith

Metallica podzieliła się nieznaną wersją numeru 'The Unforgiven'!

Do sieci trafiła inna wersja 'The Unforgiven', która zarejestrowana została 14 maja 1991 roku i podpisana została jako zarejestrowana została 14 maja 1991 roku i podpisana została jako 'Rough Mix'. Faktycznie, można wyłapać zupełnie inaczej brzmiący wokal, co jest z pewnością fajną ciekawostką dla fanów. Posłuchajcie sami:

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu