Metallica zaprezentuje materiał z 72 Seasons przedpremierowo w wybranych kinach!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Tim Saccenti "72 Seasons" Metalliki wybrzmi w kinach!

Metallica na koncercie w Polsce w 2024 roku - kiedy do sprzedaży trafią bilety jednodniowe?

2023-01-12 13:18

W listopadzie informowaliśmy Was o trasie koncertowej M72 „No Repeat Weekend” organizowanej w roku 2023 i 2024. Trasa ta obejmuje 22 miasta, z dwoma koncertami w każdym z nich. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy z Was mogą spędzić cały weekend z zespołem Metallica, dlatego do sprzedaży zostaną wprowadzone bilety jednodniowe: przedsprzedaż na stronie LiveNation.pl w czwartek 19 stycznia 2023 od godz. 10:00; sprzedaż w piątek 20 stycznia 2023 od godz. 10:00.

Prezentowana na całym świecie przez Liquid Death i Blackened American Whiskey (tylko w Ameryce Północnej) i organizowana przez Live Nation, trasa M72 ma zupełnie inny układ na stadionach niż tradycyjny – scena będzie w kole na środku płyty stadionu. Co więcej, Snake Pit zostanie przeniesiony na środek sceny, dzięki czemu fani będą mieli pełny widok (360 stopni) na scenę. Każdy weekend w ofercie ma dodatkowe atrakcje, m.in. takie jak: meet and greet, zwiedzanie produkcji z wejściem na scenę, poczęstunek w oficjalnym lounge „Black Box”, wcześniejsze wejście na stadion, czy wspomniany Snake Pit. W sobotę między dwoma koncertami będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji, co daje możliwość spędzania czasu z innymi fanami Metalliki.

Kiedy do sprzedaży trafią bilety jednodniowe na koncert Metalliki w Polsce?

Dwudniowe bilety na weekendowe koncerty są nadal dostępne w sprzedaży*. To wyjątkowe doświadczenia: dwie zupełnie różne setlisty z dwoma różnymi zespołami otwierającymi każdy wieczór.

Pojedyncze bilety na koncerty dostępne będą:

  • w przedsprzedaży dla członków fanclubu Fifth Members od poniedziałku, 16 stycznia od godz. 10:00;
  • dla różnych innych przedsprzedaży w tym dla osób zarejestrowanych na stronie LiveNation.pl – od czwartku, 19 stycznia od godz. 10:00;
  • Sprzedaż biletów jednodniowych rozpocznie się w piątek, 20 stycznia o godz. 10:00

Jeśli należysz do Fifth Member odwiedź stronę metallica.com/presale-code, aby poprosić o nowy kod przedsprzedażowy do zakupu biletów na pojedyncze dni.

*Należy pamiętać, że od 16 stycznia wszystkie pakiety Enhanced Experience Z WYJĄTKIEM „Nothing Else Matters” Snake Pit Experience będą dostępne TYLKO jako pojedyncze pakiety na każdy dzień. „Nothing Else Matters” Snake Pit Experience, które obejmuje m.in. meet & greet oraz zwiedzanie produkcji, pozostanie wyłącznie pakietem dwudniowym i NIE będzie dostępne w sprzedaży na jeden dzień.

Metallica zagra w Polsce w 2024 roku! Koncerty rockowe