Metallica i Miley Cyrus razem na scenie. Jest nagranie wideo z koncertu

i

Autor: screen: https://youtu.be/hBmSS8fDmek

Metallica i Miley Cyrus razem na scenie. Jest nagranie wideo z koncertu

2021-09-13 11:18

Metallica połączyła siły z Miley Cyrus, aby zagrać kultowy utwór 'Nothing Else Matters' w programie The Howard Stern Show! Nagranie budzi wiele emocji i trudno się dziwić. Już nagranie wersji Miley odbiło się szerokim echem. Zobaczcie, jak wszyscy wypadli na scenie.

Wersja Cyrus, która pojawiła się na albumie 'The Blacklist', była pierwszym z ponad 50 coverów, który pojawił się na specjalnym krążku. Wybór Miley raczej nie dziwi, ponieważ już jakiś czas temu Lars Ulrich chwalił wokalistkę, deklarując , że jest 'oszołomiony' jej wykonaniem numeru Temple Of The Dog, na koncercie wspominającym Chrisa Cornella. W końcu wokalistka spotkała się z zespołem na scenie! Jest oficjalne nagranie z tego wydarzenia!

EskaROCK Live! - koncert Happysad

Miley Cyrus wykonała z Metalliką kultowe 'Nothing Else Matters'

Wokalistka wystąpiła z zespołem w programie Howarda Sterna, co z pewnością może przypominać akcję sprzed kilku lat, gdy razem z zespołem wystąpiła Lady Gaga. Czy to wykonanie przebije poprzednią akcję? Trudno powiedzieć, jednak już wiadomo, że wykonanie dzieli fanów, którzy różnie odbierają specjalny występ. Oceńcie sami:

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu