Metallica przeczytała hejty na temat 'Black Albumu'. To nagranie zrobi Wam dzień

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=ks2uNwiMfgA&t=82s

Metallica przeczytała hejty na temat 'Black Albumu'. Nagranie zrobi Wam dzień

2021-09-13 9:19

Gdy w 1991 roku, na rynku pojawił się 'Black Album' Metalliki, wielu fanów zwiastowało koniec zespołu, twierdząc, że tym krążkiem totalnie się sprzedali. Z okazji 30-lecia krążka, zespół postanowił przeczytać negatywne komentarze na temat swój i wydawnictwa.

'Czarny Album' Metalliki, uznawany jest za jeden z najlepszych krążków zespołu, który mocno podzielił fanów, którzy byli przygotowani na zupełnie inne brzmienia. To największy sukces komercyjny zespołu, który otworzył wszystkie zamknięte dotąd drzwi. Po 30 latach od wydania albumu, nie brakuje negatywnych opinii na temat krążka, co zespół postanowił w zabawny sposób skomentować.

EskaROCK Live! - koncert Happysad

Metallica reaguje na hejty w programie Jimmy'ego Kimmela

Jedna z najokrutniejszych zbrodni popełnionych na muzyce.

Każdy kto uważa, że ten okropny album zasługuje na cztery lub pięć gwiazdek musiał doznać martwicy mózgu od palenia cracku.

Kupiłem tę płytę, kiedy wyszła i byłem tak przerażony, że po przesłuchaniu rzuciłem ją z mostu i patrzyłem jak rozjeżdża ją ciężarówka.

To tylko kilka z komentarzy, jakie można znaleźć pod recenzjami w serwisie Amazon. Członkowie Metalliki postanowili w zabawny sposób skomentować te wszystkie słowa, dzięki czemu wyszło luźne wideo na temat hejtów. Zobaczcie sami:

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu