Męskie Granie 2022 - BILETY. Kiedy i za ile kupić wejściówki na koncerty?

i

Autor: JACEK DOMINSKI/REPORTER Wejściówki na tegoroczną edycję Męskiego Grania

Męskie Granie 2022 - BILETY. Kiedy i za ile kupić wejściówki na koncerty?

2022-05-31 11:52

Już za miesiąc ruszy uwielbiany format Męskie Granie. Pierwsze koncerty w ramach trasy odbędą się 24 i 25 czerwca w poznańskim Parku Cytadela. W ubiegłym tygodniu poznaliśmy line-up imprezy, a już 31 maja poznamy skład tegorocznej Orkiestry. Kiedy natomiast ruszy regularna sprzedaż biletów i za ile będzie można kupić wejściówki?

Męskie Granie od ponad dziesięciu lat cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju - fani formatu czekają nie tylko na koncerty w ramach trasy, ale też na hymn, promujący daną edycję. Piosenki te cieszą się dużym uznaniem i biją rekordy popularności - ubiegłoroczny numer I Ciebie też. bardzo, nagrany przez Darię Zawiałow, Dawida Podsiadłę i Vito Bambino został nagrodzony Fryderykiem w kategorii Utwór roku.

Sonda
Wybierasz się na tegoroczną edycję Męskiego Grania?

Męskie Granie 2022 - informacje

Tegoroczna edycja imprezy ruszy już w przyszłym miesiącu i zawita do ośmiu miast - w każdym miejscu wydarzenie będzie trwało dwa dni, a w piątkowe wieczory będzie można usłyszeć projekt specjalny w wykonaniu Dawida Podsiadły. W ramach trasy zagra prawie 80 muzyków, ponownie oprócz artystów z głównego line-upu, ich gości oraz koncertów specjalnych, na trasie pojawi się Scena Ż, która w tym roku zmienia swój charakter na bardziej festiwalowy. Na tegorocznej edycji Męskiego Grania pojawią się m.in. Ørganek, Brodka, WaluśKraksaKryzys, Natalia Przybysz, Zdechły Osa, Kaśka Sochacka, Rubens i wielu wielu innych.

YUNGBLUD - wywiad na temat nowego albumu. „Nigdy nie byłem tak podekscytowany!”

Męskie Granie 2022 - bilety

Przedsprzedaż biletów ruszyła 7 kwietnia, jeszcze zanim poznaliśmy nazwiska artystów i artystek, którzy pojawią się na tegorocznej edycji trasy. Mimo to wejściówki w tej puli wyprzedały się natychmiast. Kiedy natomiast ruszy regularna sprzedaż wejściówek? Ostatnia pula biletów trafi do sprzedaży 31 maja o godz. 15:00! Tego samego dnia, o 12:00, odbędzie się premiera singla. Wiadomo, że płatność za bilety możliwa będzie jedynie przy pomocy BLIKA, oficjalnego partnera tegorocznej trasy. Aby dokonać płatności, potrzebny jest telefon z aplikacją mobilną banku – po wpisaniu kodu BLIK, transakcję zatwierdza się PIN-em w swojej aplikacji bankowej. Bilety na trasę Męskie Granie 2022 są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika, które zostanie wydrukowane na bilecie. Wejściówki będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają tym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.