Megadeth i „Soldier On!” – to kolejną zapowiedź nadchodzącej płyty„The Sick, The Dying… And The Dead!”

i

Autor: Materiały prasowe Nowy numer od Megadeth!

Megadeth i „Soldier On!” – to kolejną zapowiedź nadchodzącej płyty „The Sick, The Dying… And The Dead!”

2022-08-13 9:14

W serwisach cyfrowych pojawił się utwór „Soldier On!” – kolejna zapowiedź nadchodzącej płyty Megadeth. Premiera „The Sick, The Dying… And The Dead!” już 2 września.

Soldier On! to świetny przykład zdolności Megadeth do łączenia najlepszych elementów rocka i metalu. Grupa jest utożsamiana przede wszystkim z thrash metalem, jednak jedne z największych hitów zespołu powstały, gdy ten zwalniał pedał gazu, przy jednoczesnym zachowaniu furii. Jak wyjaśnia Dave Mustaine:

Jan Borysewicz w Esce ROCK - o koncercie MTV Unplugged i nie tylko!

Czasami dochodzisz do wniosku, że musisz zakończyć relację, która jest bardzo toksyczna, ale jednocześnie masz świadomość, jak ciężko jest wkroczyć na tę ścieżkę. Jednak czasami nie ma wyjścia. Zrobienie tego pierwszego kroku stanowi najtrudniejsze zadanie. Musisz zablokować myślenie o tym, co zrobisz tej drugiej stronie, gdy odejdziesz. Pozostać na ścieżce i myśleć o swoim dobrostanie. Na początku będzie trudno, ale dopóki nie zatroszczysz się o samego siebie, nie będziesz naprawdę drogi dla innych. Czas zewrzeć szyki!

Nowy album Megadeth! Kiedy premiera?

Szesnasty, bardzo wyczekiwany album studyjny The Sick, The Dying… And The Dead!, będzie zawierał 12 nowych utworów. Premiera już 2 września 2022!