Marilyn Manson zapowiada nową muzykę? Mam coś dla Ciebie

i

Autor: IBL/REX/Shutterstock/EAST NEWS Marilyn Manson planuje powrót na scenę?

Marilyn Manson zapowiada nową muzykę? "Mam coś dla Ciebie"

2023-05-17 12:41

Gdy wydawało się, że Marilyn Manson jest już zupełnie spalony w branży, on zaskakuje cały świat i wygląda na to, że planuje... wielki powrót! Muzyk zamieścił w swoich social mediach zdjęcie, którego podpisem wyraźnie zasugerował, że zamierza wydać niebawem nową muzykę. Pytanie tylko, czy Manson ma jeszcze czego szukać dla siebie na rynku?

Od co najmniej dwóch o Marilynie Mansonie mówi się bardzo dużo, ale nie ze względu na jego dokonania muzyczne. Artysta jest obecnie oskarżany o liczne przypadki nadużyć wobec kobiet, w tym byłych partnerek, które miał wielokrotnie napastować seksualnie, znęcać się nad nimi psychicznie, grozić im, a nawet torturować. W obliczu tak poważnych głosów, kontrakt z Mansonem zerwała jego wytwórnia, także twórcy dwóch seriali, w których miał się pojawić, podziękowali mu za współpracę. Artysta postanowił więc zrezygnować i całkowicie wycofać się ze świata show biznesu? Nic bardziej mylnego!

Muzyka rockowa lat 90-tych - zagranica. Kultowe krążki z tego okresu

Marilyn Manson wyda nową muzykę?!

W poniedziałek 15 maja w social mediach artysty pojawiły się biało-czarne zdjęcia, na których występuje on przed mikrofonem i sprawia wrażenie, jakby śpiewał. Fotografie zostały wykonane przez żonę muzyka, Lindsay Elizabeth Warner, która w obliczu oskarżeń stoi za nim murem, a podpisano je zdaniem "I’ve got something for you to hear" (pol. "Mam coś do posłuchania dla Ciebie"). Fani muzyka nie mają wątpliwości - na dniach zamierza on zaprezentować nowy materiał! Jeśli tak rzeczywiście się stanie, będzie to pierwsza muzyka Mansona od wydanego we wrześniu 2020 roku We Are Chaos.