Marilyn Manson - jedna z kobiet była manipulowana przez Evan Rachel Wood? Nowe fakty w sprawie

i

Autor: John Barrett-PHOTOlink.net/East News Kolejny przełom w sprawie Marilyna Mansona

Marilyn Manson - jedna z kobiet była manipulowana przez Evan Rachel Wood? Nowe fakty w sprawie

2023-02-24 10:58

Sprawa Marilyna Mansona zmienia się jak w kalejdoskopie. Na początku tego roku kilka kobiet odwołało swoje oskarżenia wobec muzyka, niedługo później jednak pojawiły się kolejne, niezwykle poważne, dotyczące molestowania nieletniej. Właśnie mamy kolejny etap całej tej sytuacji - jedna z kobiet oświadczyła, że była manipulowana przez Evan Rachel Wood.

Sprawa Marilyna Mansona toczy się już od kilku lat. Wszystko zaczęło się od tego, że była partnerka muzyka, aktorka Evan Rachel Wood, oskarżyła go o przemoc, molestowanie seksualne i znęcanie się na tle psychicznym. Jej świadectwo rozpoczęło prawdziwą falę - z dnia na dzień do mediów zaczęły trafiać kolejne wypowiedzi kobiet, które miały doznać ze strony artysty licznych krzywd, wiele z nich zdecydowało się iść do sądu i szukać sprawiedliwości na drodze prawnej. Na początku tego roku pisaliśmy, iż sąd odrzucił jedno z nich, wystosowane przez modelkę Ashley Morgan Smithline. Kilka dni później zaś okazało się, że Manson i aktorka Esmé Bianco osiągnęli porozumienie pozasądowe, nie są jednak znane jego warunki. Kilka tygodni później magazyn "Rolling Stone" przedstawił szczegóły kolejnego pozwu, tym razem mówiącego o molestowaniu i napastowaniu nieletniej, do którego miało dochodzić na samym początku kariery muzyka. 

Jedna z kobiet, oskarżających Mansona została zmanipulowana przez Evan Rachel Wood?

Teraz powróciła sprawa Ashley Morgan Smithline. W czwartek 23 lutego kobieta złożyła oświadczenie pod przysięgą, w którym twierdzi, że została zmanipulowana przez Evan Rachel Wood, a w związku z tym złożyła przeciwko wokaliście fałszywe oskarżenia. Manson już w ubiegłym roku twierdził, że była partnerka zorganizowała spisek przeciw niemu. 

Na całą sytuację zareagował już rzecznik aktorki przekazują, że oświadczenie Smithline jest niezgodne z prawdą.

Uległam presji ze strony Evan Rachel Wood i jej współpracowników, aby oskarżyć pana Warnera o gwałt i napaść, co nie było prawdą. Zaczęłam wierzyć, że to, co mi wielokrotnie mówiono, że przydarzyło się pani Wood i innym, przydarzyło się również mnie - brzmi fragment oświadczenia modelki.

Przedstawiciele shock rocka! Oni uczynili z koncertów pełne grozy widowiska!

Evan nigdy nie naciskała ani nie manipulowała Ashley. Smithline jako pierwsza skontaktowała się z Evan w sprawie nadużyć, których doznała. To niefortunne, że nękanie i groźby, które otrzymała Ashley, zdaje się wywarły na niej presję, by zmieniła zeznania - przekazał rzecznik Evan Rachel Wood.