Marilyn Manson - sąd odrzucił pozew przeciwko wokaliście o napastowanie na tle seksualnym

i

Autor: Frazer Harrison/Getty AFP/East News Sąd odrzucił jeden z pozwów przeciwko Marilynowi Mansonowi

Marilyn Manson - sąd odrzucił jeden z pozwów przeciwko wokaliście o napastowanie na tle seksualnym

2023-01-05 10:24

W środę 5 stycznia Marilyn Mason obchodzi urodziny - muzyk i aktor skończył właśnie pięćdziesiąt cztery lata. Ten dzień może świętować pozytywną dla siebie informacją - sąd zdecydował się odrzucić jeden z pozwów, oskarżających wokalistę o napastowanie na tle seksualnym. Nie oznacza to jednak końca bardzo głośnej sprawy.

W połowie listopada media na całym świecie obiegła informacja o obecnej pozycji Marilyna Mansona w świecie show biznesu. Zagraniczny portal TMZ dotarł do dokumentów sądowych, z które przedstawiają najnowsze stanowisko wokalisty. Twierdził on, iż znajduje się w bardzo przykrej i groźnej dla niego sytuacji. Muzyk napisał, że fałszywe, według niego, oskarżenia, mocno podkopały jego pozycję w show biznesie, co zaowocowało utratą kontaktów biznesowych, zerwaniem kontraktu z wytwórnią i utratą ról w kilku produkcjach. Manson stwierdził także, że w kierunku jego oraz jego żony kierowane są liczne groźby śmierci, przez co obawia się on o bezpieczeństwo. Przeciwko muzykowi skierowane zostały cztery pozwy cywilne.

Marilyn Manson - sąd odrzucił pozew przeciwko wokaliście o napastowanie na tle seksualnym

W środę 5 stycznia muzyk obchodzi urodziny - w tym roku skończył on 54 lata. Muzyk ma w tym dniu także inny powód do radości - jeden z pozwów, oskarżających go o napastowanie na tle seksualnym, został oddalony przez sąd. Nie oznacza to jednak ani końca sprawy, ani tym bardziej nie dowodzi niewinności Mansona. Okazuje się, że chodzi o wniosek, który złożyła modelka Ashley Morgan Smithline. Został on odrzucony ze względu na fakt, iż kobieta nie zatrudniła nowego adwokata, który miał ją reprezentować, w ciągu wyznaczonego przez sąd okresu 90 dni. Kobieta oskarżała Warnera o napastowanie na tle seksualnym, handel ludźmi i bezprawne uwięzienie. W październiku ubiegłego roku z reprezentowania Ashley zrezygnował jej dotychczasowy prawnik. Adwokat Mansona już wydał oświadczenie w związku z całą sytuacją. Zespół wokalisty od początku twierdził, że Smithline złożyła fałszywe oskarżenia, w wyniku manipulacji, jakim została poddana.

MARCIN MELLER W ESCE ROCK. Mellina jakiej jeszcze nie było!

Dziękujemy i jesteśmy wdzięczni Ashley Smithline za odrzucenie jej roszczeń wobec Briana Warnera, przy równoczesnym braku żądań ani nie otrzymaniu niczego w zamian. Pani Smithline nie dała się zmanipulować innym, którzy próbują realizować własne plany przeciwko panu Warnerowi. Życzymy jej wszystkiego najlepszego i będziemy nadal pracować, aby sprawić, aby Ci, którzy nadużywają systemu prawnego, zapłacili za to odpowiednią cenę - brzmi oświadczenie prawników Mansona.