Marilyn Manson i jedna z oskarżających go kobiet osiągnęli porozumienie pozasądowe

i

Autor: Invision/Invision/East News Kolejny krok w sprawie Marilyna Mansona

Marilyn Manson i jedna z oskarżających go kobiet osiągnęli porozumienie pozasądowe

2023-01-25 13:02

Rok 2023 zaczął się dla Marilyna Mansona naprawdę dobrze. Na początku stycznia informowaliśmy o tym, że sąd odrzucił jeden z pozwów przeciwko wokaliście o napastowanie na tle seksualnym, a teraz w sytuacji muzyka nastąpił kolejny przełom. Manson i jedna z oskarżających go kobiet porozumieli się, a sprawa nie trafi do sądu.

Można powiedzieć, że prawie dwa lata temu życie i kariera Marilyna Mansona legły w gruzach. W lutym 2021 roku aktorka i była narzeczona artysty, Evan Rachel Wood oskarżyła go o liczne przestępstwa na tle seksualnym i nadużycia, które miały miejsce w trakcie ich związku. Po tym oświadczeniu poszła cała fala - do opinii publicznej zaczęły zgłaszać się kolejne kobiety, opowiadające o złych doświadczeniach z artystą. Siedemnaście osób zdecydowało się złożyć oficjalne zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa, a cztery kobiety złożyły pozwy cywilne. Manson oczywiście od początku nie przyznawał się do niczego, a w listopadzie 2022 roku media na całym świecie obiegły dokumenty sądowe, w których ten powoływał się na swoją trudną sytuację życiową.

Kolejny przełom w sprawie Marilyna Mansona

Na początku 2023 roku prawnicy muzyka poinformowali, iż sąd odrzucił pozew przeciwko wokaliście o napastowanie na tle seksualnym, jaki wytoczyła mu modelka Ashley Morgan Smithline. Przedstawiciele gwiazdora podziękowali kobiece za to, że nie dała się manipulacjom i podążyła w kierunku prawdy.

Zobacz także: Marilyn Manson - sąd odrzucił jeden z pozwów przeciwko wokaliście o napastowanie na tle seksualnym

Kilka tygodni później sprawa znalazła się na kolejnym etapie. Okazuje się, że aktorka Esmé Bianco, która także oskarżała muzyka o napaść na tle seksualnym, zdecydowała się wycofać swój wniosek. Jak poinformowali prawnicy Bianco w oświadczeniu, przesłanym do "Rolling Stone", kobieta i Manson zawarli ugodę - jej warunki nie są znane. Aktorka zamierza teraz skupić się w pełni na swoim życiu prywatnym i karierze.

Wielki powrót! Ville Valo o "Neon Noir" w Esce Rock.