Måneskin i Tom Morello zadebiutowali razem na żywo! Jak brzmi GOSSIP w wersji live?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Ilaria Ieie Tom Morello i Måneskin zagrali razem w amerykańskiej telewizji

Måneskin i Tom Morello zadebiutowali razem na żywo! Jak brzmi "GOSSIP" w wersji live?

2023-01-27 15:00

Zespół Måneskin przeżywa właśnie bardzo intensywny czas w swojej karierze. Włoska formacja jest świeżo po premierze trzeciego albumu studyjnego - krążek, zatytułowany "RUSH!" zdobywa bardzo dobre opinie. Nie da się nie zauważyć, że grupa pracuje nad tym, by podbić amerykański rynek - czy uda się jej to przy pomocy Toma Morello?

W piątek 20 stycznia swoją premierę miał trzeci album studyjny włoskiego zespołu Måneskin. Grupa po raz pierwszy w karierze tak mocno skupiła się na międzynarodowym rynku, gdzie intensywnie promuje najnowsze wydawnictwo. Te zaś zdobywa bardzo dobre recenzje krytyków i odbiorców na całym świecie i wskazywane jest jako dowód na to, że tradycyjne rockowe granie ma się naprawdę dobrze, Jednym z najjaśniejszych punktów na RUSH! jest numer GOSSIP, nagrany z gościnnym udziałem Toma Morello. 

Måneskin i Tom Morello w "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon"!

Z okazji promocji płyty zespół gościł ostatnio w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. W rozmowie z prowadzącym, członkowie zespołu zdradzili. że swego czasu zadzwonił do nich sam Mick Jagger, opowiedzieli też nieco więcej o współpracy z legendą Rage Against the Machine. Damiano powiedział, że otrzymali od Morello liczne wskazówki, które okazały się być kluczowe podczas pracy nad albumem, Thomas Raggi zaś zdradził, że Morello od lat jest dla niego jedną z największych inspiracji, a możliwość pracy z nim to jak spełnienie marzeń. Zespół zaliczył też debiut live z utworem GOSSIP w amerykańskiej telewizji, a na scenie towarzyszył mu sam Tom Morello! Sprawdź nagranie poniżej!

Måneskin dla Eska Rock!