Måneskin ogłasza współpracę z Tomem Morello! Kiedy premiera numeru Gossip?

i

Autor: Screen z Instagrama/maneskinofficial i tommorello Måneskin nagrali piosenkę z Tomem Morello!

Måneskin i Tom Morello we wspólnym kawałku! Jak brzmi "Gossip"?

2023-01-13 8:05

Zespół Måneskin przygotowuje się do premiery swojego najnowszego, trzeciego już albumu studyjnego. Jakiś czas temu grupa poinformowała, że krążek został zatytułowany "RUSH!" i ukaże się on już 20 stycznia. Jeszcze wcześniej zaś formacja podzieliła się z fanami muzycznym efektem współpracy z samym Tomem Morello!

O zespole Måneskin nie przestaje być głośno. Grupa wzbudziła zainteresowanie całego świata w 2021 roku, gdy wygrała konkurs Eurowizji - Damiano, Victoria, Thomas i Ethan podbili serca fanów rockowym kawałkiem Zitti e buoni, który był jednym z najczęściej odtwarzanych utworów w serwisie Spotify w ubiegłym roku. Charakterystyczny wizerunek, garściami czerpiący z glam rocka, mocne, dobre granie, świetny wokal, młodość, świeżość i energia - to właśnie te aspekty spowodowały, że grupie udało się tak szybko zdobyć popularność także poza swoimi rodzimymi Włochami, również w Stanach Zjednoczonych. Rok 2022 był dla Måneskin kluczowy - zespół dzielił się z fanami nową muzyką, która, jak się okazało, zapowiadała zupełnie nowe wydawnictwo, podjął współpracę z najważniejszymi producentami w przemyśle muzycznym, wyruszył w trasę koncertową, udało mu się także zdobyć liczne nagrody i nominacje. Warto pamiętać o tym, że grupa została nominowana do Grammy w kategorii Najlepszy Nowy Artysta.

Måneskin i Tom Morello we wspólnym kawałku!

Wszystko wskazuje na to, że nadchodzący, 2023 rok, będzie nie mniej ważny dla włoskiego zespołu. Już 20 stycznia ukaże się najnowszy, trzeci album studyjny formacji. Krążek RUSH! zapowiedziany został singlami Mammamia, Supermodel The Loneliest, grupa pracowała nad nim z producentem Maxem Martinem. Jeszcze przed premierą wydawnictwa, dokładnie 13 stycznia, ukazał się kolejny kawałek z płyty. Tym razem zespół postawił na numer Gossip, w którym gościnnie udziela się sam Tom Morello! Jak wypadła ta współpraca? Sprawdźcie poniżej!

Måneskin dla Eska Rock!

"RUSH!" tracklista albumu

 1. Own my mind
 2. Gossip feat. Tom Morello
 3. Timezone
 4. Bla Bla Bla
 5. Baby Said
 6. Gasoline
 7. Feel
 8. Don’t Wanna Sleep
 9. Kool Kids
 10. If Not for You
 11. Read Your Diary
 12. Mark Chapman
 13. La Fine
 14. Il Dono della Vita
 15. Mammamia
 16. Supermodel
 17. The Loneliest