Machine Gun Kelly wytatuował sobie niemal całe ciało czarnym tuszem! Głos w tej sprawie zabrał... Joe Exotic, a jego słowa szokują!

i

Autor: Screen z YouTube - JoeExoticTV/Materiały prasowe "Król Tygrys" reaguje na tatuaż Machine Gun Kelly'ego

Machine Gun Kelly wytatuował sobie niemal całe ciało czarnym tuszem! Głos w tej sprawie zabrał... Joe Exotic, a jego słowa szokują!

2024-02-23 11:37

Choć czasy popularności "Król Tygrysów" ma już dawno za sobą, to właśnie postanowił o sobie przypomnieć - i to jeszcze jak! Joe Exotic, zupełnie niespodziewanie dla kogokolwiek, zdecydował się skomentować nowy tatuaż Machine Gun Kelly'ego. Nowy malunek rapero-rockmana spotkał się już z wieloma komentarzami, ale ten Joe wzbudził szczególne kontrowersje!

Machine Gun Kelly już od dawna słynie z tego, że lubi szokować opinię publiczną - przejście z rapu do świata pop punku, zabójczy pierścionek zaręczynowy dla Megan Fox, późniejsze problemy z tym związku, o których rozpisywały się media na całym świecie, gitara w kształcie żyletki, a teraz to.

Kilka dni temu raper wyczyścił swoje social media, a kolejno wrzucił zdjęcie, którym wyraźnie sugeruje, że zrobił sobie nowy tatuaż, który pokrywa niemal jego całe ciało! Rozłożenie tuszu sprawia, że na torsie muzyka wyznaczony został krzyż, a jak podpisał fotkę sam zainteresowany, zrobił to "wyłącznie w celach duchowych". Jest jasne, że Machine Gun Kelly zapowiada w ten sposób nową muzyczną erę, a jej elementem jest także nowy kawałek, Don't Let Me Go.

Aktorzy, którzy popełnili ciężkie przestępstwa i trafili za kratki | To Się Kręci #25

Joe Exotic reaguje na tatuaż rapera!

Zupełnie niespodziewanie, nowy malunek na ciele Machine Gun Kelly'ego postanowił skomentować... Joe Exotic! Odsiadujący obecnie karę 21 lat więzienia za znęcanie się nad zwierzętami i spisek w celu morderstwa, któremu udało się cztery lata temu zdobyć popularność, "Król Tygrysów" ma jednak dostęp do Internetu i korzysta z mediów społecznościowych. To właśnie za pośrednictwem portalu X zamieścił post, w którym napisał, że jest przekonany, że... wystarczą mu tygrysy i środki odurzające, by uczynić Machine Gun Kelly'ego gejem i sprawić, że ten zapomni o Megan Fox! Exotic nawiązał w ten sposób do tego, iż obaj jego byli mężowie deklarują się jako osoby heteroseksualne, a mimo to pozostawali z nim w związku. Na sam koniec Joe znalazł w sobie na tyle czelności, by zaapelować do rapera o... pomoc w wydostaniu się z więzienia!

Machine Gun Kelly odpowie?

Sprawdź nasz wybór najlepszych filmów o superbohaterach!