Łydka Grubasa zaprasza na gorący plener w Warszawie „Gramy doWoli”!

i

Autor: Materiały prasowe

Łydka Grubasa zaprasza na gorący plener w Warszawie 'Gramy doWoli'!

2021-07-01 13:27

Koncerty wreszcie ruszyły i rozkręcają się coraz bardziej. Jednym z zespołów, który od razu obrał kurs na scenę, jest Łydka Grubasa. Fani z Warszawy będą mogli zobaczyć grupę już 10 lipca, w dodatku w wybuchowym wydaniu - na olbrzymiej, Letniej Scenie Progresji w ramach cyklu festiwalowego „Gramy doWoli” przy ul. Fort Wola 22. Na scenie pojawi się również alternatywno – metalowa Transgresja.

„Będzie się działo, i to naprawdę konkretnie” - mówi Bartosz „Hipis” Krusznicki, wokalista grupy. „Po długiej przerwie rozkręcamy się z występu na występ, temperatura koncertów rośnie, a że w Warszawie Publiczność doskonale wie, jak się bawić, liczymy na prawdziwe trzęsienie ziemi. Jesteśmy gotowi je zainicjować i zrobić z tego pleneru wydarzenie, które każdy zapamięta na dłużej”.

CO TAM W ŚRODKU GRA - ELEKTROLUXTORPEDA

Jak zapowiada manager zespołu, Marcin Koćmierowski, będzie to w pełni profesjonalne wydarzenie:

Branża bardzo mocno oberwała przez niemal rok całkowitego zamrożenia. Mimo to jesteśmy zdecydowani, by od początku organizować nasze koncerty z jak największym przytupem. Będzie duża scena, pełna produkcja, zawodowy dźwięk i światło. Oprócz Łydki, Transgresja na pewno należycie wstrząsną Publicznością. Mamy właściwie mini festiwal! Jesteśmy bardzo zdeterminowani, żeby w końcu wrócić do potężnego koncertowania i mamy nadzieję, że wszystkim fanom brakuje tego równie mocno, jak nam. Będzie się działo!

Bilety na wydarzenia są już w sprzedaży. Czy Łydce i innym uda się wrócić do gry i wstrząsnąć Publicznością? Przekonajcie się w lipcu!

Sonda
Czy zgadzaasz się z oświadczeniem zespołu Kult?