Lord of The Lost na dwóch koncertach w Polsce! Grupa nie daje się eurowizyjnej porażce!

i

Autor: Martin Meissner/Associated Press/East News Lord of the Lost w Polsce w 2024 roku! [DATY, MIASTA, BILETY]

Lord of The Lost na dwóch koncertach w Polsce! Grupa odwiedzi nasz kraj przed występem na Mystic Festival!

2024-04-24 8:35

Zespół Lord of the Lost cieszy się w naszym kraju bardzo dużą popularnością. Formacja otrzymała duże wsparcie fanów, gdy zdecydowała się wziąć udział w konkursie Eurowizji i dziś cieszy się ogromną popularnością - nic więc dziwnego, że wyruszyła w trasę koncertową! W jej ramach zawita do naszego kraju - i to na dwa występy!

Zespół Lord of the Lost powstał w 2007 roku w Hamburgu. Początkowo funkcjonował on jako solowy projekt założyciela i wokalisty, Chrisa Harmsa, jednak gdy w sieci pojawiły się jego pierwsze utwory, które zwróciły uwagę odbiorców, podjął on decyzję o utworzeniu grupy, z którą będzie mógł występować na żywo. Debiutancki album Lord of the Lost, “Fears”, ukazał się w 2010 roku. W kolejnych latach formacja wydała jeszcze siedem krążków. Grupa cieszy się sporą popularnością także w Polsce - Lord of the Lost zagrali w naszym kraju w październiku ubiegłego roku - i już za chwilę powrócą!

Nie obchodzi nas Eurowizja. Blind Channel dla Eski Rock

Lord of the Lost wracają do Polski na dwa występy! [DATY, MIASTA, BILETY]

Raptem cztery dni po finale konkursie Eurowizji, w którym Lord of the Lost ponieśli jednak porażkę, zajmując ostatnie miejsce w całej tabeli, zespół ogłosił szczegóły trasy koncertowej! W 2024 roku grupa świętuje piętnaście lat od premiery debiutanckiego singla i to właśnie ten jubileusz stał się okazją do wyruszenia na serię występów. Formacja zdecydowała, że trasa obejmie swoim zasięgiem także nasz kraj - i to w ramach dwóch koncertów! Odbędą się one 25 kwietnia 2024 roku w warszawskiej Progresji i dzień później w krakowskim Klubie Studio. Bilety na oba pokazy są już dostępne w sprzedaży na stronie organizatora.

Sprawdź ciekawostki o albumie "Sehnsucht" Rammsteina: