Linkin Park zaprezentował edycję deluxe albumu Minutes to Midnight z nieznanymi utworami - posłuchajcie

i

Autor: 0070205/Reporter Jubileuszowa niespodzianka od Linkin Park

Linkin Park udostępnił w streamingu edycję deluxe albumu "Minutes to Midnight" z bonusowymi utworami - posłuchajcie

2022-05-18 13:35

Na początku maja zespół Linkin Park zobowiązał się do bardziej regularnego kontaktu z fanami i zaprosił ich do zapisania się do specjalnego newslettera. Teraz grupa poszła o krok dalej - z okazji niedawnej rocznicy wydania albumu “Minutes to Midnight” w sieci ukazała się edycja rozszerzona wydawnictwa, na której pojawiły się bonusowe utwory - sprawdźcie szczegóły!

Na początku maja zespół Linkin Park zwrócił się do swoich fanów w specjalnym internetowym poście. Żyjący członkowie grupy podziękowali im za wieloletnie wsparcie i zobowiązali się do utrzymywania bardziej regularnego kontaktu - zaprosili także wielbicieli muzyki zespołu do zapisania się do specjalnego newslettera - Notes From The Band. Teraz Panowie poszli o krok dalej i zaserwowali fanom prawdziwą gratkę!

Sonda
Lubisz album "Minutes to Midnight"?

Edycja specjalna albumu “Minutes to Midnight”

W piątek 13 maja, bez wcześniejszych zapowiedzi, na platformy streamingowe trafiła rozszerzona edycja albumu Minutes to Midnight (wcześniej wersja ta dostępna była tylko w serwisie iTunes i w Japonii). Na specjalne wydanie płyty trafiły cztery dodatkowe utwory - remix singla What I’ve Done, Given Up - Third Encore Session i kawałki - No Road Left oraz Across the Line.

Eska Rock: wywiad z Nothing But Thieves

Płyta “Minutes to Midnight” skończyła 15 lat!

Trzeci album studyjny zespołu, czyli Minutes to Midnight ukazał się 14 maja 2007 roku. Płytę wyprodukowali Mike Shinoda i Rick Rubin i prezentowała ona zmianę brzmienia grupy, oznaczającą powolne odchodzenie od charakterystycznego numetalowego klimatu. To właśnie z Minutes to Midnight pochodzi lubiany numer What I’ve Done - sam album zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200.

Zobacz także: Grupowy uścisk na koncercie Metalliki - co tak poruszyło Jamesa Hetfielda?