Limp Bizkit ogłosił trasę po Europie i Wielkiej Brytanii. Co z koncertem w Polsce?

i

Autor: Tomasz Holod/Polska Press/East News Co z koncertem Limp Bizkit w Polsce?

Limp Bizkit ogłosił trasę po Europie i Wielkiej Brytanii. Co z koncertem w Polsce?

2022-12-12 11:07

Zespół Limp Bizkit miał latem tego roku zagrać na terenie Europy i Wielkiej Brytanii w ramach trasy, promującej wydany w październiku 2021 roku krążek 'Still Sucks". Niestety, grupa, która miała być jedną z gwiazd Pol'and'Rock Festival 2022, odwołała serię koncertów, powołując się na problemy zdrowotne lidera, Teraz kapela przedstawiła nowe daty koncertów - a co z tym w Polsce?

W październiku 2021 roku zespół Limp Bizkit wydał swój pierwszy od dziesięciu lat album studyjny, zatytułowany Still Sucks. W okresie letnim kapela miała promować nowy materiał na trasie koncertowej na terenie Europy i Wielkiej Brytanii - to właśnie w ramach tej serii występów grupa miała być jedną z głównych gwiazd Pol'and'Rock Festival 2022. Niestety, na niecały miesiąc przed "Najpiękniejszym festiwalem świata" zespół odwołał całą trasę koncertową po Starym Kontynencie. Grupa wydała oświadczenie, w którym jako przyczynę takiego stanu rzeczy podała problemy osobiste i zdrowotne lidera grupy - Freda Dursta. Członkowie kapeli natychmiast dali do zrozumienia, że odwołane występy odbędą się w późniejszym czasie.

Limp Bizkit ogłosił trasę po Europie i Wielkiej Brytanii. Co z koncertem w Polsce?

Muzycy jak obiecali, tak zrobili? Tak, ale... nie do końca! Kilka dni temu zespół opublikował w swoich social mediach daty kilku koncertów, które zamierza zagrać na terenie Europy w 2023 roku. Niestety, na liście tej na próżno szukać Polski - grupę usprawiedliwić może fakt, że podane daty i miejsca dotyczą biletowanych występów, na które fani wciąż posiadają wejściówki. Być może więc Limp Bizkit jeszcze zaskoczą rodzimych wielbicieli i ogłoszą występ w Polsce. 

Simple Plan wraca do Europy. Chuck Comeau w Esce Rock