Lenny Kravitz na dwóch koncertach w Polsce - ile kosztują BILETY na pokazy? Znane są CENY wejściówek

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Mark Seliger CENY BILETÓW na dwa koncerty Lenny'ego Kravitza w Polsce w 2024 roku

Lenny Kravitz na dwóch koncertach w Polsce - ile kosztują BILETY na pokazy? Znane są CENY wejściówek

2023-12-08 9:12

Początek grudnia powitał nas zupełnie elektryzującym ogłoszeniem. Na aż dwa koncerty do Polski zawita w przyszłym roku Lenny Kravitz! Muzyk, który przygotowuje się do wydania nowego albumu, uchodzi za prawdziwą koncertową potęgę. Właśnie ruszyła przedsprzedaż wejściówek na pokazy - jak prezentują się ich ceny?

Już kilka tygodni temu Lenny Kravitz powrócił po pięcioletniej przerwie z nową muzyką. Artysta zaprezentował zupełnie elektryzujący singiel, zatytułowany TK 421, do którego powstał także niezwykle gorący teledysk, w którym artysta prezentuje się całkowicie nago! Natychmiast stało się jasne, że chwytliwy kawałek zapowiada najnowszy album Lenny'ego. Krążek Blue Electric Light ujrzy światło dzienne 15 marca 2024 roku i jak już wiemy, promowany będzie na światowej trasie koncertowej.

W jej ramach na mapie państw nie mogło zabraknąć Polski! Kravitz wyjątkowo wyróżnił nasz kraj i zagra w nim aż dwa arenowe koncerty! Muzyk wystąpi 21 lipca 2024 roku w krakowskiej TAURON Arenie i 23 lipca w Łodzi w tamtejszej Atlas Arenie.

Lenny Kravitz - największe przeboje gwiazdora współczesnego rocka!

Lenny Kravitz w Polsce w 2024 roku - CENY BILETÓW

W czwartek 7 grudnia ruszyły przedsprzedaże biletów na oba pokazy, w związku z czym znane są ich ceny. Na jakie kwoty muszą przygotować się Ci, którzy planują zobaczyć Lenny'ego Kravitza na żywo? Poniżej zakres cen:

  • Płyta - 345 zł
  • Trybuny - 173-575 zł
  • Oficjalny bilet Platinum - 345-1208 zł

Sprzedaż ogólna biletów wystartuje w piątek 8 grudnia o godzinie 10:00 na stronie Live Nation.