Last in Line zapowiedział trzeci album! Posłuchaj singla House Party At The End Of The World!

i

Autor: Materiały prasowe Last in Line wracają z trzecim albumem!

Last in Line zapowiedział trzeci album! Posłuchaj singla "House Party At The End Of The World"!

2023-03-20 12:00

Last in Line to supergrupą, której członkowie grali w najbardziej wpływowych zespołach tego gatunku – od Dio, Black Sabbath i Ozzy'ego Osbourne'a po Billy'ego Idola i Def Leppard. Zespół zapowiedział swój trzeci album i zaprezentował promujący go singiel! Jak brzmi "House Party At The End Of The World"?

Last In Line to znacznie więcej niż tylko projekt poboczny, który jest odskocznią od gry w macierzystych formacjach, wielokrotnie sprawdził się jako zespół i od pierwszego dnia odnosi sukcesy dzięki swoim zasługom. To, co zapoczątkowali pierwotni członkowie Dio, Vivian Campbell i Vinny Appice, jako hołd dla ich własnej spuścizny, szybko nabrało rozpędu. W połączeniu z cenionym basistą Philem Soussanem i jednym z najlepszych rockowych głosów tamtej epoki, Andrew Freemanem, narodził się Last in Line.

Nie obchodzi nas Eurowizja. Blind Channel dla Eski Rock

Nowy album Last in Line

Muzycy rozumieją się tak dobrze, że nagrali juz trzeci album pod szyldem Last In Line. Płyta „Jericho” ukaże się 31.marca, a sam Vinny Appice zachęca do jej posłuchania następująco

Wszystkie muzyczne siły Last In Line połączyły się tutaj tworząc kipiącą energią płytę! Wciśnijcie play i zapnijcie pasy.

Nowy singiel zespołu!

Formacja udostępniła właśnie nowy singiel zwiastujący całość - posłuchaj „House Party At The End Of The World”!