Ktoś chce zablokować trasę Decapitated. Zespół wydał specjalne oświadczenie

i

Autor: screen: https://youtu.be/-KFObx3n2K0

Ktoś chce zablokować trasę Decapitated. Zespół wydał specjalne oświadczenie

2021-07-19 13:59

Zespół Decapitated zaplanował sporą trasę koncertową, która ma uczcić 25 lat istnienia zespołu. Niestety, ktoś usilnie próbuje zdyskredytować zespół, jednocześnie robiąc wszystko, by zablokować koncerty. Z tego powodu, grupa zmuszona była wydać specjalne oświadczenie.

Zespół Decapitated planuje w 2021 roku świętować 25-lecie działalności, co oczywiście związane jest ze specjalną trasą koncertową. Niestety, pojawiają się przeszkody, które mogą wstrzymać koncerty grupy. Powodem są osoby, które chcą odwołania koncertów zespołu. O co chodzi? Skąd ta niechęć?

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Ktoś chce zablokować trasę Decapitated. Zespół wydał specjalne oświadczenie

Jak podał zespół, grupa osób w UK, kontaktuje się z lokalnymi klubami, chcąc odwołać zaplanowane wydarzenia. Przeciwnicy zespołu powołują się na informacje sprzed kilku lat, gdy grupa była oskarżona o napaść seksualną. Przypomnijmy, że na początku 2018 roku zarzuty zostały oddalone, a artyści zostali zwolnieni z aresztu. Jak napisała grupa:

Żeby wszystko było jasne: zdecydowanie wspieramy wszystkie ofiary prawdziwego molestowania, homofobii, rasizmu i potępiamy wszelkie tego typu działania i przekonania. Zawsze! W naszym ukochanym środowisku metalowym (i nigdzie indziej) nie ma na to miejsca. Oskarżenia o wszelkiego rodzaju nadużycia powinny być brane poważnie. Molestowanie seksualne zdarza się i jest okropne. Ale zdarzają się także fałszywe oskarżenia i potrafią one bardzo łatwo i szybko zniszczyć życie, związki i kariery. Niestety, doświadczyliśmy tego osobiście i do dziś odczuwamy tego skutki.

Trasa ma wystartować 26 lutego 2022.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć