Kto miałby zagrać Coreya Taylora w filmie o Slipknocie? Muzyk ma swoje typy

i

Autor: Dafydd Owen / Avalon/Photoshot/East News Corey Taylor zdradził, jakich aktorów widziałby w roli samego siebie w filmie o Slipknocie

Kto miałby zagrać Coreya Taylora w filmie o Slipknocie? Muzyk ma swoje typy

2023-04-26 13:28

O tym, że jest niemal pewne, że film o Slipknocie powstanie wiadomo już od jakiegoś czasu. Założyciel formacji, Shawn "Clown" Crahan, otwarcie powiedział, że ta ma jednak kilka warunków. Do tematu powrócił teraz Corey Taylor. Muzyk powiedział, jakich aktorów widziałby w roli samego siebie. Rzeczywiście jest podobieństwo?

Czy historia Slipknota to materiał na film? Z pewnością - grupa narobiła bardzo dużo szumu na rynku muzycznym, wraz z wydaniem swojego debiutu, zainteresowanie utrzymuje od lat. Tak samo dużo, jak o muzyce, mówi się także o relacjach w zespole, o problemach jego członków z używkami czy wewnętrznych konfliktach podczas nagrywania legendarnego Iowa. Shawn "Clown" Crahan już w ubiegłym roku mówił, że jednym z projektów, nad którymi grupa chciałaby pracować w przyszłości, jest film lub serial biograficzny. Muzyk, który zajmuje się także projektami wizualnymi, wprost stwierdził jednak, że całość musiałaby powstać na warunkach Slipknota, a nie dużych wytwórni i to najprawdopodobniej on sam sprawowałby opiekę nad całością.

Slipknot - jak przez lata zmieniały się teledyski zespołu?

Corey Taylor wskazał aktorów, których widziałby w roli samego siebie

Może rzeczywiście jest coś na rzeczy? Plotek na ten temat nie uciszy fakt, iż w najnowszym wywiadzie dla "Metal Hammer" Corey Taylor zdecydował się wskazać dwóch aktorów, którzy mogliby zagrać go w ewentualnym filmie o Slipknocie. Kogo wybrał artysta? Jego pierwszym wyborem został Taron Egerton, który dał się poznać całemu światu jako odtwórca roli Eltona Johna w filmie Rocketman, za którą został nagrodzony Złotym Globem. Taylor jest zdania, że on i Taron mają podobną budowę, ze względu jednak na fakt, iż zagrał on już jedną legendą, jako alternatywę wskazał Toma Hardy'ego - gwiazdę takich produkcji, jak Peaky Blinders, Tabu, Mroczny rycerz powstaje, Zjawa czy Venom. Rzeczywiście, jest podobieństwo między aktorami, a Coreyem?

Egerton i ja mamy tę samą budowę - on ma szyję. Jest bardziej krępy niż ja, ale miałem w życiu chwile, kiedy byłem cholernie wysportowany i po prostu myślę, że jeśli chodzi o ciało, to on "byłby na miejscu". Gdyby to miał być ktoś w moim wieku, prawdopodobnie wskazałbym Toma Hardy'ego. Jest zadziorny i po prostu ma to wszystko w dupie – jest jednym z moich ulubionych aktorów. Widziałem, że ma pasję, którą mam też ja, kiedy chcę po prostu zerwać maskę i krzyczeć wszystkim w twarz - uzasadnił swoje wybory Corey Taylor.