Krzysztof Zalewski w kolejnym metalowym kawałku. Tym razem wspiera grupę Carnal

i

Autor: Piotr Matusewicz/East News

Krzysztof Zalewski w kolejnym metalowym kawałku. Tym razem wspiera grupę Carnal

2023-11-30 12:28

Związków z ciężką muzyką tego artysty przedstawiać nie trzeba. Jeszcze niedawno śpiewał razem z Polish Metal Alliance, a dawno, naprawdę dawno temu, sam siedział głęboko w takich klimatach. Co jakiś czas puszczał do nas oko, że wcale nie przestały być mu bliskie.

Najnowszy singiel warszawskiej grupy Carnal to “Czas nie leczy ran”. Ciężki, kroczący rytm, mocny riff i dwa głosy. Pierwszy to oczywiście wokalista grupy Robert Gajewski, a drugi to właśnie Zalewski, który przez lata w pop-rocku wcale nie stracił charakteru. Panowie zresztą znają się nie od wczoraj – spotykali się na niwie muzyki przez ostatnie lata. Krzyśka przedstawiać Wam nie musimy, Robert natomiast pracuje jako menadżer muzyczny. Współpracował między innymi ze Skubasem, Smolikiem oraz właśnie Krzysztofem Zalewskim.

W tym roku wokalista zaprosił także Roberta Gajewskiego na scenę festiwalu Pol'and'Rock 2023 i wspólnie wykonali "Roots, bloody roots" Sepultury.

Carnal to warszawska grupa, której początki sięgają 1999 roku. Pierwsze lata to tworzenie w klimatach mieszanki doom i death metalu. Ciężkie riffy, nisko natrojone gitary i growlujący głos. Jeszcze w tym roku mamy doczekać się premiery ich albumu dystrybuowanego przez Kayax, jednego z największych graczy na polskim rynku muzycznym. Posłuchajcie nowego singla!

Green Day - 5 ciekawostek o albumie "American Idiot" | Jak dziś rockuje?