Krzysztof Sokołowski z kolejnymi wieściami odnośnie solowej płyty! Znany jest klimat i skład wydawnictwa

i

Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER Wokalista Nocnego Kochanka z nowymi informacjami o solowej płycie

Krzysztof Sokołowski z kolejnymi informacjami odnośnie solowej płyty! Znany jest klimat i skład wydawnictwa

2023-06-01 10:20

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Krzysztof Sokołowski, wokalista zespołu Nocny Kochanek, pracuje nad solowym wydawnictwem. Muzyk co jakiś czas udostępnia za pośrednictwem swoich social mediów nowe informacje na temat postępów. Tym razem Pan Piosenkarz dał dość duży update - wiadomo, czego można się spodziewać po albumie, z kim Sokołowski współpracuje i kiedy planuje premierę!

Krzysztof Sokołowski nie zwalnia tempa! Muzyk już od dobrych kilku miesięcy pracuje nad solowym albumem, nie zaniedbując równocześnie głównego projektu, czyli oczywiście zespołu Nocny Kochanek. Fani wokalisty i formacji nie kryją ekscytacji i ciekawości co do tego, kiedy ukaże się wydawnictwo i jakie ono będzie. Pan Piosenkarz co jakiś czas udostępnia w swoich social mediach coraz to nowe informacje na temat postępów w pracach. 17 maja muzyk podzielił się z fanami nagraniem, na którym słychać fragment premierowego utworu, zatytułowanego Pociąg Szczęścia, który trafi na krążek. Minęły dwa tygodnie i czas na kolejne, bardzo ekscytujące wieści!

„Puszczałem Nocnego Kochanka moim rodzicom…” - Krzysztof Sokołowski w Esce ROCK!!!

Czego można się spodziewać po solowej płycie Krzysztofa Sokołowskiego?

Tym razem dostaliśmy trochę więcej szczegółów. Krzysiek zamieścił w swoich social mediach wpis, w którym poinformował, że jego solowy debiut utrzymany będzie w klimacie rockowo-metalowym, a piosenki, które się na nim znajdą, śpiewane będą w języku polskim. Muzyk odpowiedział też na pytania fanów pisząc, iż teksty tym razem będą "na poważnie". Album będzie różnorodny, będą ballady, bardziej romantyczne i nastrojowe momenty, ale także oczywiście heavy metal, a nawet punk rock! Sokołowski pisze też, że płycie pojawi się ukłon w stronę fanów Night Mistress. 

Muzyk nie ukrywa, że pracuje nad solowym materiałem na luzie, w wolnych chwilach, bez ciśnienia. Dodaje także, iż całość ma nadzieję skończyć do końca tego roku tak, by płyta ukazała się w 2024 roku!

Z kim muzyk współpracuje w ramach projektu?

Krzysztof Sokołowski zdecydował się także zdradzić nazwiska swoich współpracowników! Okazuje się, że w ramach prac nad solowym krążkiem, wokalista połączył siły z

  • Jackiem "Rackiem” Gruszką — gitara, produkcja
  • Damianem „Fonsem” Biernackim — bas, miks i mastering
  • Maćkiem „Pandoniczką” Duszakiem — perkusja