Krzysiek Sokołowski udostępnił fragment numeru z solowej płyty. Tak brzmi Pociąg szczęścia

i

Autor: Andrzej Wasilkiewicz/REPORTER Frontman Nocnego Kochanka kontynuuje prace nad solową płytą

Krzysiek Sokołowski udostępnił fragment numeru z solowej płyty. Tak brzmi "Pociąg szczęścia"

2023-05-19 12:26

Krzysiek Sokołowski postanowił spróbować czegoś nowego i już w ubiegłym roku rozpoczął prace nad solową płytą. Frontman Nocnego Kochanka nadal intensywnie tworzy projekt, a my poznajemy jego kolejne szczegóły. Tym razem artysta podzielił się z fanami fragmentem utworu, który znajdzie się na nadchodzącym albumie!

Nie da się ukryć - Nocny Kochanek to jeden z najważniejszych obecnie zespołów na polskiej scenie rockowo-metalowej. Formacja jest obecna na rynku od ponad dziesięciu lat, ma na koncie już pięć regularnych albumów, a ich muzyka cieszy ogromną popularnością. Najlepiej świadczą o tym wyniki sprzedaży wydanego we wrześniu krążka O jeden most za daleko - wydawnictwo zadebiutowało na pierwszym miejscu listy OLiS. Nic więc dziwnego, że fani grupy, i jej wokalisty, Krzysztofa Sokołowskiego, z równie dużym entuzjazmem, przyjęli informację o tym, iż pracuje on nad pierwszym, solowym projektem!

„Puszczałem Nocnego Kochanka moim rodzicom…” - Krzysztof Sokołowski w Esce ROCK!!!

Krzysiek Sokołowski prezentuje fragment utworu z nadchodzącej solowej płyty!

Muzyk już w ubiegłym roku potwierdził, że rozpoczął pracę nad autorskim materiałem, który utrzymany będzie w charakterystycznym dla Nocnego Kochanka stylu, czyli heavy metalu, klasycznego rocka i power ballad. W kolejnych miesiącach wokalista dzielił się ze swoimi obserwującymi w social mediach zdjęciami i nagraniami, dokumentującymi pracę w studiu nagraniowym. Już w kwietniu tego roku Krzysiek Sokołowski udostępnił wideo, na którym dało się usłyszeć fragment melodii utworu, teraz jednak poszedł o krok dalej i zaprezentował konkret!

W środę 17 maja na Instagramie artysty pojawiło się nagranie, w którym słychać nie tylko muzykę, ale też wokal artysty! Okazuje się, ze zaprezentował on światu fragment utworu, o tytule Pociąg szczęścia, który znajdzie się na nadchodzącej płycie! Wygląda więc na to, że będzie ona śpiewana w języku polskim! Prace posuwają się mocno do przodu - czekamy na wieści, kiedy możemy się spodziewać premiery solowego krążka Krzyśka Sokołowskiego!