Krzysiek Sokołowski

i

Autor: Materiały prasowe

Krzysiek Sokołowski jak Frank Sinatra! Klip-niespodzianka od artysty

2024-02-22 12:11

Krzysiek Sokołowski nie ma zamiaru zwalniać tempa! Muzyk dopiero co wydał solowy album, jest w trakcie trasy koncertowej, gdzieś pomiędzy znajduje jeszcze czas na to, by prowadzić w Esce ROCK audycję "Człowiek z Metalu", a do tego robi fanom i fanki niespodzianki! Bo takową z pewnością jest klip do wyjątkowej wersji klasyka "Fly Me to the Moon"!

Krzysiek Sokołowski wkroczył w 2024 rok z przytupem! Artysta zaprezentował światu swój debiutancki solowy album, zatytułowany Taki jak ja, wyruszył we własną trasę koncertową, na której ma jednak stałe i mocne wsparcie członków Nocnego Kochanka, a do tego połączył siły z Eską ROCK! Przypominamy, że co środę o godzinie 21:00 słuchać można autorskiej audycji muzyka, "Człowiek z metalu", w ramach której prezentuje on wybór najważniejszych dla siebie kompozycji metalowych. Mało? Najwyraźniej! Czas na niespodziankowy klip!

ZOBACZ TAKŻE: "Człowiek z Metalu" - wszystkie tracklisty z autorskiej audycji Krzyśka Sokołowskiego

Reverb Raining Blood | ESKA Rock Człowiek z Metalu Short

Sokołowski niczym Frank Sinatra!

W środę 21 lutego Krzysiek, bez żadnych wcześniejszych zapowiedzi, wydał teledysk do własnej wersji jazzowego klasyka Fly Me to the Moon! Kompozycja jest częścią setlisty na solowej trasie Sokołowskiego, i jak to bywa w przypadku jego osoby, ta interpretacja jest naprawdę szczególna! Utwór w wydaniu artysty rozpoczyna się niczym jazzowy standard, który każdy z nas z pewnością najbardziej zna w wykonaniu Franka Sinatry, by szybko nabrać rockowo-metalowej mocy! Posłuchaj poniżej!

Krzysiek Sokołowski zagra w warszawskiej Stodole

Już w najbliższą sobotę, tj. 24 lutego, solowa trasa Krzyśka dotrze do Warszawy! Muzyk zagra tego dnia w klubie Stodoła! W sprzedaży wciąż dostępne są bilety na pokaz - znajdziesz je na stronie! Tego dnia w ramach supportu przed muzykiem wystąpi Lui Gawrońska.

Sprawdź w quizie, jak dobrze znasz teksty Nocnego Kochanka!

Jak dobrze znasz teksty zespołu Nocny Kochanek? Quiz

Pytanie 1 z 10
1. Ile kosztuje kebab w piosence "Dziewczyna z kebabem"?