Korn podali nazwisko nowego basisty. Kto zastąpi Fieldy'ego?

i

Autor: screen: https://youtu.be/nq9j1qkj2Vc

Korn podali nazwisko nowego basisty. Kto zastąpi Fieldy'ego?

2021-07-13 9:08

Niedawno ogłoszono, że w szeregach grupy Korn zajdą zmiany, ponieważ na jakiś czas skład opuszcza Fieldy. W końcu wiemy, kto zastąpi na jakiś czas basistę grupy! Ogłoszono to w specjalnym oświadczeniu, które pojawiło się na profilach zespołu.

Zespół Korn miał podczas swojej działalności kilka roszad, jednak od kilku lat dobrych lat nic się nie zmienia w szeregach zespołu i nie zapowiadało się na to, by ktoś miał opuścić grupę. Niestety, Reginald Arvizu, który znany jest szerzej jako Filedy, musi na jakiś czas pożegnać się z zespołem. Jak podkreślano, artysta musi poradzić sobie ze swoimi demonami i gdy będzie gotowy, wróci na scenę. Na ten czas zespół poszukiwał basisty i właśnie ogłoszono, że znalazł się kandydat.

Co tam w środku gra - Serj Tankian winyl

Wiadomo kto zastąpi Fieldy'ego w Kornie! Zespół ujawnił basistę na zastępstwo

Jak możemy przeczytać w oświadczeniu zespołu, wszyscy są świadomi ogromnego wsparcia ze strony fanów:

Dziękujemy za słowa wsparcia będące odpowiedzią na ostatnie doniesienia dotyczące Fieldy’ego. W czasie, gdy nasz brat będzie dochodził do siebie, jego miejsce podczas letniej trasy zajmie nasz przyjaciel Ra Diaz z Suicidal Tendencies, który przejmie obowiązki basisty Korn. Wszyscy ciężko pracowaliśmy, żeby pokazać moc, i nie możemy doczekać się, aż spotkamy się w przyszłym miesiącu.

Przypomnijmy, że Fieldy jest w Kornie od początku działalności, jednak zdarzało mu się w 2012 roku i 2017 roku robić przerwy od grania z Kornem. Zespół z kolei przyjedzie do Polski 31 maja 2021 i wystąpi na warszawskim Torwarze.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)