Koncerty rockowe w Polsce w 2024 roku - te gwiazdy chcielibyśmy zobaczyć w naszym kraju w tym roku!

2024-02-04 9:30

Wiemy już całkiem sporo na temat tego, którzy artyści artystki i jakie zespoły zagrają w Polsce w najbliższych miesiącach. Wszyscy dobrze jednak wiemy, że to nie koniec ogłoszeń - postanowiliśmy więc trochę pomarzyć i wskazać, kogo także bardzo chcielibyśmy zobaczyć w tym roku na koncercie w Polsce. Rok temu udało nam się kilka pokazów "przepowiedzieć"!

Nowy, 2024 rok, stoi przed nami wszystkimi otworem. Choć trwa on dopiero kilka dni, to z pewnością wielu snuje już plany, dotyczące wyjazdów, urlopów czy wakacji. Niekiedy momenty te pokrywają się z innymi szczególnymi zdarzeniami, jakimi dla fanów muzyki na sto procent są koncerty! Tych rockowo-metalowo-alternatywnych, o których już wiemy, że odbędą się w najbliższych miesiącach w naszym kraju, jest już całkiem sporo i zapowiadają się one naprawdę imponująco! Przypominamy, że w 2024 roku w Polsce wystąpią m.in. Tool, Lenny Kravitz, Korn, Foo Fighters, 30 Seconds to Mars, Sting, Bruce Dickinson, Megadeth i wielu wielu innych. Nie ma na co narzekać, prawda? Ale kto nam zabroni troszkę pomarzyć...

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

Artyści, na których wizytę w Polsce w 2024 roku liczmy szczególnie!

Z pewnością to nie koniec mocnych ogłoszeń, postanowiliśmy więc sobie nieco pofantazjować i zaprezentować Wam listę artystów, artystek i grup, którzy i które już są w trasie, ale te, póki co, nie objęły swoim zasięgiem Polski, jak i tych, którzy na chwilę obecną zdają się jeszcze pracować nad nowymi projektami. Na czyją wizytę i świetny koncert w Polsce w 2024 roku liczymy najbardziej? Sprawdź galerię na samej górze artykułu!