Hoobastank

i

Autor: YouTube/screen z wideo

Wiadomości

Kolejny rockowy utwór z miliardem odsłuchów na Spotify. Dokonał tego zespół jednego przeboju!

Powiększa się grono rockowych utworów, które przebiły barierę miliarda odsłuchów w serwisie streamingowym Spotify. Kolejnym jest "The Reason", wielki przebój amerykańskiej formacji Hoobastank.

Kolejny rockowy utwór z miliardem odsłuchów na Spotify

Z tygodnia na tydzień powiększa się grono kompozycji, które przebiły magiczną barierę miliarda odtworzeń w serwisie streamingowym Spotify. Możemy to zresztą na bieżąco śledzić. Platforma stworzyła bowiem specjalną playlistę "Billions Club", na której znajdziemy wszystkie utwory mogące poszczyć się tak spektakularnym wynikiem. 

Na ten moment takich piosenek jest już ponad 600. Ostatnio do tego grona dołączył kolejny rockowy utwór. Mowa o "The Reason" amerykańskiej formacji Hoobastank

Wielki sukces Evanescence! Kultowy numer zespołu z ogromnym osiągnięciem w streamingu

To bez dwóch zdań największy przebój w dorobku tej grupy, która powstała w 1994 roku w Kalifornii. Przypomnijmy, że Hoobastank ma na swoim koncie siedem studyjnych albumów (ostatni z nich, "Push Pull", ukazał się na rynku w 2018). Wspomniany "The Reason" znalazł się natomiast na tak samo zatytułowanej płycie z 2003 roku. 

Jesteśmy naprawdę wdzięczni, że możemy przekazać, że "The Reason" wszedł do klubu "Spotify Billions". Jesteśmy bardzo wdzięczni za nieustanne wsparcie i możliwość zobaczenia, jak ta piosenka wpływa na życie ludzi. To wykracza poza to, co mogliśmy sobie wyobrazić, kiedy pisaliśmy tę piosenkę 20 lat temu – napisali muzycy Hoobastank w mediach społecznościowych. 

Oto najpopularniejsze rockowe albumy na Spotify [TOP10]: