Kid Kapichi zagra w Warszawie! Nowe pokolenie post-punku zmierza do Polski

i

Autor: Materiały prasowe Kid Kapichi zagrają w Polsce! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Kid Kapichi zagra w Warszawie! Nowe pokolenie post-punku zmierza do Polski

2023-03-02 10:23

Jeśli myślisz, że w 2023 roku nie ma już młodych zespołów, które potrafią grać dobrego rocka, to prędko odpalaj Kid Kapichi, aby zmienić zdanie. Klasyczne połączenie głośnych gitar, dynamicznej perkusji i melodyjnego wokalu, a wszystko podpalone świeżością i młodością. Kid Kapichi zagrają 4 marca w warszawskiej Hydrozagadce.

Ich pełnoprawny debiut “This Time Next Year” narobił sporo zamieszania na brytyjskiej scenie niezależnej. Poza wyjątkowym brzmieniem (produkcja Doma Craika z Nothing But Thieves) chłopaki z Kid Kapichi nie boją się poruszać ważnych i niewygodnych tematów, stając naprzeciw ksenofobicznym nastrojom panującym na przedmieściach Zjednoczonego Królestwa. Ich teksty podaje dalej nawet Liam Gallagher, a grono fanów powiększa się z koncertu na koncert, bo naprawdę nie sposób nie zwrócić na nich uwagi. Pierwsza europejska trasa koncertowa oraz koncert w Polsce już niebawem - sprawdzajcie ich zanim zrobią to inni!

Support Kid Kapichi

Nie ulega wątpliwości, że już support rozgrzeje fanów Kid Kapichi do czerwoności. Dzikie występy na żywo i przeszywające riffy basowe - taki właśnie jest pochodzący z brytyjskiego South East alt-rockowy zespół SNAYX. BBC Introducing oraz magazyn “Louder Than War” wytypowały ich jako jeden z zespołów na które warto mieć oko w 2022 roku. Znany brytyjski radiowiec Jack Saunders powiedział o nich natomiast, że potrafią ,,wyrwać dziurę w czasoprzestrzeni”.

O nowych projektach, uczuciach i pierwszym razie w Polsce. ATREYU dla Eski Rock

Kid Kapichi w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Kid Kapichi wraz z supportującymi ich SNAYX zagrają w warszawskiej Hydrozagadce już 4 marca, a bilety na to wydarzenie w cenie 69 zł są już dostępne w sprzedaży na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, eBilet.pl, Going.pl oraz stacjonarnie w Empikach.