Keith Richards

i

Autor: Materiały prasowe

Keith Richards - reedycja Main Offender z okazji 30.lecia albumu! Jakie smaczki w Super Deluxe Box Set?

2022-01-26 13:15

Keith Richards wydaje limitowany super-deluxe box set swojej drugiej solowej płyty Main Offender. Ukaże się on już 18 marca i zawierać będzie między innymi nie wydane do tej pory utwory z koncertu z 1992 roku "Winos Live In London ‘92". Jakie jeszcze smaczki znajdą się w Super Deluxe Box Set?

Keith Richards "Main Offender" - wydanie specjalne z okazji 30.lecia albumu. Keith Richards to artysta, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Wirtuoz gitary, współzałożyciel legendarnej grupy The Rolling Stones i twórca największych hitów, który ma na swoim koncie również cztery solowe produkcje. Jedną z nich jest Main Offender z 1992 roku. Album obchodzi już 30 lat! Z tej okazji zdecydowano się uczcić okrągłe wydarzenie specjalnie przygotowaną reedycją. Co można znaleźć w Super Deluxe Box Set od Keitha Richardsa?

Co tam w środku gra? Keith Richards

Keith Richards - Main Offender i Super Deluxe Box Set. Co zawiera reedycja?

Fani Keitha Richardsa, którzy zakupili poprzednie reedycje solowych płyt gitarzysty The Rolling Stones wiedzą czego się spodziewać. Bogate wydania od BMG to poza zremasterowanymi nagraniami oryginalnymi masa materiałów kolekcjonerskich w pięknym pudełku i wielostronicową książeczką. Co teraz znalazło się w Super Deluxe Box Set? Wydanie zawiera niepublikowany dotąd koncert "Winos Live in London ’92", którego fragment możecie posłuchać już teraz. Poniżej dokładka zawartość reedycji:

  • 180g wielokolorowy zadymiony winy oraz CD ze zremasterowanym album
  • Niepublikowany do tej pory koncert Winos Live In London ‘92 na 180g podwójnym winylu i CD
  • Remaster wszystkich nagrań zrealizowany pod okiem oryginalnego producenta płyty i czlonka grupy & X-Pensive Winos, Steve’ego Jordan’a
  • 88-stronicowa, oprawiona w skórę książeczka okładkowa z nigdy nie publikowanymi zdjęciami i ręcznie pisanymi przez Keitha tekstami
  • Materiały promocyjne z trasy Main Offender: kostka do gry na gitarze, naklejka, plakat i wiele więcej!

Album dostępny będzie także w formatach: 2CD Mediabook, limitowany 1 180 g winyl w kolorze czerwonym, 1 winyl 180g czarny oraz 1CD Digipack. Data premiery reedycji zaplanowana jest na 18 marca 2022. Super Deluxe Box Set można zamówić klikając TUTAJ.

Sonda
Czy uważasz, że Keith Richards to dobry gitarzysta?