Kazik wyjaśnił swoje słowa, które dotyczyły apartheidu w kontekście szczepień

i

Autor: FOTO: Dominik Pajewski

Kazik w Warszawie - data i miejsce wyjątkowego koncertu lidera Kultu

2022-02-17 13:00

Koncerty solowe Kazika zawsze są sporym wydarzeniem, tym bardziej, że artysta wykonuje podczas nich, praktycznie przekrój swojej twórczości. Ogłoszono występ lidera Kultu w Warszawie, sprawdźcie gdzie i kiedy będzie można wybrać się na specjalny występ Kazika.

Kazik Staszewski jest jedną z najpopularniejszych postaci w świecie polskiej muzyki i nic dziwnego, że każdy jego występ cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ogłoszono właśnie koncert artysty w Warszawie, co jest sporym wydarzeniem. Kiedy i gdzie będzie można usłyszeć Kazika z zespołem?

Co tam w środku gra? - Kult

Kazik z solowym koncertem w Warszawie. Kiedy i gdzie odbędzie się specjalny występ?

Solowy koncert Kazika w Warszawie odbędzie się 6 maja w klubie Stodoła. Projekt KAZIK wystąpi w składzie:

  • Kazimierz Staszewski - wokal,
  • Wojciech Jabłoński - gitara,
  • Konrad Wantrych - klawisze,
  • Roman Batyra - gitara basowa,
  • Olek Orłowski - perkusja

Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej:www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

Kazik Staszewski to legenda polskiej sceny muzycznej. Jest autorem tekstów i muzyki, aranżerem. To również współzałożyciel i członek zespołów: Kult, KNŻ, El Dupa, Buldog, Zuch Kazik, Yugoton i Kazik + Zdunek Ensemble.

W czerwcu 2020 światło dzienne ujrzał najnowszy solowy album Kazika, zatytułowany “Zaraza”. Na płytę złożyło się piętnaście premierowych kompozycji, w tym wręcz legendarny już utwór "Twój ból jest lepszy niż mój", który w ciągu kilku dni od premiery w serwisie YouTube zebrał prawie 8 milionów odsłon, a także zyskał gigantyczny odzew mediów i słuchaczy. Na krążku Kazik powrócił do komentowania rzeczywistości politycznej i społecznej w charakterystycznym dla siebie stylu. Wyraziste, nieco ironiczne i wyjątkowo aktualne teksty - znak rozpoznawczy Staszewskiego - nabrały szczególnego znaczenia w kontekście sytuacji epidemiologicznej, a ciekawe aranżacje Wojtka Jabłońskiego dodały niezwykłego charakteru.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny