Kazik - 12 groszy w totalnie unikatowym wydaniu! Szczegóły reedycji kultowej płyty

i

Autor: Materiały prasowe Wyjątkowe wydanie kultowej płyty Kazika

Kazik - "12 groszy" w totalnie unikatowym wydaniu! Szczegóły reedycji kultowej płyty

2022-05-27 12:47

To jedna z najbardziej pożądanych płyt przez kolekcjonerów i absolutnie najpopularniejszy album Kazika Staszewskiego! "12 groszy" KAZIKA na winylu już w sprzedaży! Płyty z wyjątkowym prezentem w pakiecie są dostępne tylko do 10 czerwca - sprawdźcie szczegóły poniżej!

12 groszy to album Kazika wydany po raz pierwszy w czerwcu 1997 i od samego początku będący bestsellerem. Pochodzą z niego takie hity, jak tytułowe 12 groszy, Maciek, ja tylko żartowałem, ale także Idę tam gdzie idę i Sztos, promujący film pod tym samym tytułem w reżyserii Olafa Lubaszenki. Na 25. rocznicę premiery płyty, która zyskała status multidiamentowej, SP Records zapowiada reedycje winylową tej legendarnej płyty.

Szybkie Pytania - Muniek Staszczyk

Unikatowe wydanie albumu “12 groszy” - do kiedy można zamawiać?

12 groszy ukaże się jako podwójny album - w najwyższej jakości tłoczenia 2x180g i z nowym, analogowym masteringiem. Wydawnictwo dostępne będzie w limitowanym, ręcznie numerowanym nakładzie w dwóch kolorach: pomarańczowym (przejrzystym) i niebieskim (przejrzystym) Po raz kolejny wysokość nakładu ustalą sami kupujący - płyta będzie sprzedawana tylko przez określony czas, tj. do 10 czerwca. Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu albumu.

Sonda
Zbierasz winyle?

“12 groszy” na Winylu - gadżety i preorder

Dostępne będą również koszulki i bluzy inspirowane okładką płyty, a także kasety magnetofonowe. Do każdej płyty dołączamy niezwykły prezent - unikatową, kolekcjonerski numizmat w nominale 12 groszy! To absolutny cymes i coś, co każdy kolekcjoner i fan Kazika powinien mieć! Preorder właśnie ruszył na naszej stronie - www.sprecords.pl Sprzedaż potrwa tylko do 10.06.2022 do godz.11:59‼ Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu tego albumu.