Kasia Lins wystąpi 8 grudnia w Niebie. Szczegóły warszawskiego koncertu

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=SbxAFBFdAhk

Kasia Lins wystąpi 8 grudnia w Niebie. Szczegóły warszawskiego koncertu

2021-11-22 15:12

Jeśli szukacie skutecznego oczyszczenia z grzechów, to dogodniejszych warunków nie znajdziecie nigdzie indziej. Ósmego dnia dwunastego miesiąca odprawiony zostanie boski rytuał, który sprawi, że Niebo opuścicie bezwzględnie odmienieni! Mistrzynią ceremonii będzie Kasia Lins.

Towarzyszyć artystce będą:

  • Karol Łakomiec
  • Wiktoria Jakubowska
  • Zuzia Kłosińska
  • Agnieszka Bigaj
  • Szymon Białorucki
  • Monia Muc
  • Arek Kopera

Moja wina to zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach. Moja wina w sposób rytualny, wykorzystując niekiedy liturgiczny dialekt, obserwuje manię kultu, dzieli się wątpliwościami, snuję opowieść o mocach i słabościach. Moja wina to odurzająca warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami. Mszalny charakter muzyki toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści.

EskaROCK Live! - Organek - Walcz

Kasia Lins wystąpi 8 grudnia w Niebie. Szczegóły warszawskiego koncertu

W lipcu 2020 Kasia Lins opublikowała w internecie Czego dusza pragnie [live show], materiał zdobył świetne recenzje i został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i dziennikarzy. Czego dusza pragnie to pierwsze tego typu wydarzenie koncertowo-teatralno-filmowe. Audiowizualne doświadczenie, świeże podejście do komunikacji z widzami i formy, jaką może przybrać koncert grany na żywo.

8 grudnia w warszawskim klubie Niebo odbędzie się koncert Kasi Lins, który będzie finałem trasy, a bilety na to wyjątkowe wydarzenie można nabyć na goingapp.pl. Warto się pośpieszyć, ponieważ wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]