Jan Borysewicz w rozmowie dla podcastu 'Wywiadówka', opowiedział o możliwości dołączenia do Red Hot Chili Peppers i ciągłej chęci do grania

i

Autor: WBF

Jan Borysewicz w rozmowie dla podcastu 'Wywiadówka', opowiedział o możliwości dołączenia do Red Hot Chili Peppers i ciągłej chęci do grania

2021-11-22 14:31

Jan Borysewicz to jedna z tych postaci w świecie polskiej muzyki, której hity zna praktycznie każdy. Artysta był gościem podcastu 'Wywiadówka', w którym głównym tematem był album 'Wszystkie oblicza Jana Borysewicza', jednak nie zabrakło też wątku dotyczącego historii ewentualnego dołączenia do Red Hot Chili Peppers.

Jan Borysewicz jest jedną z tych postaci w świecie polskiej muzyki, która stworzyła hity znane kilku pokoleniom fanów. Warto też podkreślić, że twórczość Jana Borysewicza nie jest ograniczona tylko do działalności z Lady Pank. Artysta ma na swoim koncie wiele różnych współprac, a nawet był bliski tego by grać w Red Hot Chili Peppers! Jak do tego doszło?

EskaROCK Live! - Organek - Walcz

Wywiadówka - gościem trzynastego odcinka jest Jan Borysewicz

W rozmowie z Dominikiem Pajewskim, Jan Borysewicz zdradził, jak wyglądała sytuacja z Red Hot Chili Peppers i czy faktycznie blisko było do wspólnego grania. Dodatkowo, z obszernej rozmowy dowiecie się również, jaki był klucz doboru utworów na album 'Wszystkie oblicza Jana Borysewicza' i czy faktycznie Lady Pank tak mocno imprezowali jak to kiedyś mówiono. Podcast znajdziecie poniżej:

Listen to "Wywiadówka - Jan Borysewicz" on Spreaker.

Rozmowę w wersji wideo możecie także znaleźć na naszym oficjalnym kanale Youtube.