Kashell zagra w w warszawskim Klubie Stodoła [DATA, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe Kashell na koncercie w Warszawie

Kashell zagra w w warszawskim Klubie Stodoła [DATA, BILETY]

2022-11-09 12:01

12 grudnia 2022 w Klubie Stodoła wystąpi Kashell, zespół stworzony przez AbradAba oraz muzyków zespołu COMA. Formacja zaprezentuje w Warszawie materiał z debiutanckiej płyty, wydanej w 2021 roku. Wydarzenie odbędzie się na Open Stage. Bilety dostępne w sprzedaży!

Kashell to zespół stworzony przez Marcina (AbradAba) Martena oraz muzyków zespołu Coma: Dominika (Witosa) Witczaka, Marcina (Kobeza) Kobzę, Rafała (Matusza) Matuszaka i Adama  (Von Marszala) Marszałkowskiego. Muzycy grają mocno, bezkompromisowo, ale też przebojowo. Abradab to muzyk dobrze  znany z formacji Kaliber 44 i z działalności solowej. W jego  dyskografii znajdziemy kilkanaście albumów i niezliczoną ilość  wspólnych nagrań, dokonanych z innymi artystami związanym  ze sceną hip hopową. Wszystkie są doskonale znane, wiele z nich to już klasyka polskiego  rapu.

Muzyków zespołu Coma także nie trzeba specjalnie  przedstawiać, na koncie mają dziewięć albumów studyjnych, z których jeden uzyskał status złotej płyty, a dwa platynowej.  Każdy, kto widział ich na żywo dobrze wie jaką energię potrafią  wygenerować. Wspólny projekt z AbradAbem to z jednej strony  krok w stronę nowych pomysłów i rozwiązań, a z drugiej kontynuacja wszystkiego co było najlepsze w muzyce Comy.

Kashell zagra w Warszawie!

Już 12 grudnia 2022 Kashell zaprezentuje warszawskiej publiczności materiał z debiutanckiej płyty, która ujrzała światło dzienne w listopadzie 2021. Bilety na koncert w Klubie Stodoła są dostępne w sprzedaży.

Depeche Mode na dwóch koncertach w Polsce w 2023 roku! Koncerty rockowe

Metallica - co wiesz o legendzie thrash metalu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W jakich latach Dave Mustaine był członkiem Metalliki?