Joker Out

i

Autor: Materiały prasowe

Joker Out na kolejnych dwóch koncertach w Polsce!

2023-07-18 11:01

Grupa Joker Out przyjedzie do Polski na dwa kolejne koncerty i zagra 19 listopada we wrocławskim Centrum Koncertowym A2 oraz 20 listopada w Klubie Muzycznym B17 w Poznaniu!

Joker Out pochodzą ze Słowenii i są tegorocznym odkryciem Konkursu Piosenki Eurowizji. Wystąpili w Liverpoolu, śpiewając w ojczystym języku energetyczny kawałek „Carpe Diem”, który cieszy się ogromną popularnością i podbija listy przebojów.

Zespół powstał w 2016 roku, a w 2021 roku wydał swój debiutancki album Umazane Misli. Płyta zyskała uznanie i popularność wśród odbiorców ustanawiając rekordy streamingu w kraju oraz przynosząc grupie nagrody Artist of the Year w 2021 i 2022 roku a także Song of the Year Award w 2021. Joker Out zostali najlepiej sprzedającymi się artystami w Słowenii w 2022 roku. Kolejny album Demoni [2022] dzięki swojemu unikatowemu brzmieniu i energicznej muzyce również okazał się ogromnym sukcesem. Warty uwagi jest także utwór “New Wave”, który powstał we współpracy z kultowym Elvisem Costello.

Grupa w składzie: Bojan (wokal), Kris (gitara), Jan (gitara), Nace (bas) i Jure (perkusja) jest jednym z najpopularniejszych zespołów w Słowenii i krajach bałkańskich. Dzięki niesamowitej energii i charyzmie grupy ich koncerty przyciągają liczną publiczność.

KWIAT JABŁONI przed premiera singla "Od nowa" w ESKA ROCK

Joker Out ogłasza kolejne dwa koncerty w Polsce! [DATY, MIASTA, BILETY]

Joker Out przyjedzie do Polski już 14 listopada i rozpocznie pierwszą polską trasę dwoma (wyprzedanymi!) koncertami w warszawskim klubie Progresja. Zespół wystąpi kolejno 19 listopada we wrocławskim Centrum Koncertowym A2 oraz 20 listopada w Klubie Muzycznym B17 w Poznaniu.

Bilety dostępne do zakupu poprzez eBilet. Start sprzedaży biletów - 18 lipca, godz. 14:00