Jessie Ware nadal w klimacie disco! “Free Yourself” to hymn lata!

i

Autor: Materiały prasowe Nowy singiel od brytyjskiej artystki

Jessie Ware nadal w klimacie disco! “Free Yourself” to hymn lata!

2022-07-20 11:27

Nadchodzą ekscytujące miesiące dla Jessie Ware! Artystka powraca z nowym singlem „Free Yourself”, który zapowiada jej piąte wydawnictwo. Co wokalistka mówi na temat numeru i nadchodzącego albumu? Sprawdź i posłuchaj utrzymanego w klimacie disco “Free Yourself”!

Jessie Ware to brytyjska wokalistka, autorka tekstów i producentka muzyczna. Jej twórczość sytuuje się pomiędzy brzmieniami popu, R&B, disco, pop rocka i alternatywy. Artystka ma na koncie już cztery albumy studyjne, w tym wydany w 2020 roku krążek What’s Your Pleasure? Płyta ta przywróciła w muzyce modę na klimat disco i lata ‘70, promowało ją aż siedem singli - projekt uzyskał bardzo dobre recenzje i okrzyknięty został jednym z najlepszych, który ukazał się w 2020 roku. Fani Jessie mogli ją ostatnio zobaczyć i usłyszeć na Open’erze - artystka zagrała na festiwalu ostatniego dnia, czyli 2 lipca, gdzie zagrała materiał ze swojej ostatniej płyty.

Majka Jeżowska wspomina występ na Pol’and’Rock Festival i lekcje z Nergalem

Jessie Ware prezentuje singiel “Free Yourself”!

Free Yourself to wprost gotowy na parkiet hymn. Utwór został napisany i wyprodukowany przez Coffee Clarence JR i legendarnego brytyjskiego producenta Stuarta Price’a.

„Free Yourself” jest początkiem nowej ery. Jestem bardzo podekscytowana faktem, że wydaję tę piosenkę pod koniec lata. Można do niej tańczyć bez zahamowań i po prostu się bawić. Tak właśnie ostatnio się czułam, mogąc znów koncertować i śpiewać. Baw się, uwolnij się! - mówi o numerze Jessie.

Brytyjska artystka nie zwalnia tempa!

Nowy utwór jest zwieńczeniem fantastycznego lata Jessie, która przywróciła do łask disco podczas przełożonych koncertów z trasy promującej album What’s Your Pleasure? i dała świetne występy na głównych scenach Glastonbury, Primavera Sound i Open’er Festivalu. W październiku Jessie uda się w trasę po Stanach Zjednoczonych jako support Harry’ego Stylesa podczas trasy „Love on Tour” na pięciu koncertach w United Center w Chicago. Pomiędzy występami na długo oczekiwanych trasach, Jessie przesiaduje obecnie w studiu, gdzie pracuje nad swoim niecierpliwie oczekiwanym piątym albumem studyjnym.