rockowe newsy

Jared Leto zagrał na krakowskim rynku! "Morning walk with some friends"

2024-05-09 13:45

Już w czwartek 9 maja swoją pierwszą od ponad pięciu lat trasę koncertową rozpocznie 30 Seconds to Mars. Tak się akurat pięknie złożyło, że "tour", promujący najnowszy krążek formacji, rozpocznie się w Polsce! Bracia Leto są już w naszym kraju od kilku dni i na dzień przed występem przygotowali dla swoich obecnych już na miejscu, w Krakowie, fanów i fanek sporą niespodziankę!

We wrześniu ubiegłego roku Panowie z 30 Seconds to Mars powrócili po pięciu letniej przerwie z następcą krążka America. Na projekcie It's the End of the World but It's a Beautiful Day grupa zwróciła się nieco bardziej w stronę brzmień popowo-elektronicznych, płyta i tak spotkała się z powszechnym uznaniem wielbicieli i wielbicielek formacji, a szczególną popularnością zyskał promujący całość jako pierwszy singiel utwór Stuck.

Na początku listopada grupa w szalony, typowy dla siebie sposób ogłosiła szczegóły pierwszej od ponad pięciu lat trasy koncertowej. Tak się szczęśliwie składa, że "Seasons Tour" rozpocznie się w Polsce! Jared i Shannon Leto zagrają już 9 maja w krakowskiej TAURON Arenie. Wiadomo już, że Panowie są obecni na miejscu od kilku dni i czujnie pilnują wszelkich przygotowań do startu trasy. W tym wszystkim nie zabrakło także chwili na niespodziankę dla fanów i fanek!

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

Bracia Leto na Rynku Głównym w Krakowie

W środę rano formacja za pośrednictwem swoich social mediów dała do zrozumienia, że w okolicach 14:30 coś dziać się będzie na Rynku Głównym w Krakowie. Obecni już w mieście uczestnicy i uczestniczki koncertu tłumie udali się na miejsce, gdzie czekała na nich spora niespodzianka, a mianowicie... mini koncert uzbrojonych w gitary Jareda i Steviego Aiello! Ci zagrali kilka piosenek, a w zamian Jared opuścił krakowski rynek, dzierżąc w ręku pluszowego pieroga! Zobacz zdjęcia i nagranie poniżej!

Jared Leto z fanami

i

Autor: Screen z Instagrama/jaredleto
Bracia Leto w Krakowie

i

Autor: Screen z Instagrama/jaredleto

Sprawdź, kto jeszcze zagra w Polsce w tym roku:

Listen on Spreaker.