30 Seconds To Mars

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Bartholomew Cubbins

koncerty 2024

30 Seconds to Mars w Krakowie - CZASÓWKA. O której rozpocznie się koncert?

2024-05-09 8:59

Maj rozpoczynamy koncertowo! Już w czwartek 9 maja do naszego kraju powracają Panowie z 30 Seconds to Mars! Bracia Jared i Shannon Leto zawitają tym razem do Krakowa, by tam zagrać pierwszy koncert w ramach najnowszej trasy, promującej ubiegłoroczny "It's The End Of The World But It's A Beautiful Day". Znana jest już czasówka wydarzenia!

Zespół 30 Seconds to Mars powstał już pod koniec lat 90. Dość dobrze znany już wtedy w świecie filmu aktor Jared Leto, wraz ze swoim bratem Shannonem powołał do życia formację, której brzmienie miało być zorientowane na progresywny rock i metal alternatywny. Grupa zadebiutowała dopiero cztery lata po powstaniu, a w 2002 roku Jared miał już na koncie role w takich klasykach, jak American Psycho, Podziemny krąg oraz Requiem dla snu. Lepiej od debiutu grupy poradził sobie wydany w 2005 roku krążek A Beautiful Lie, gdy skład uzupełnił Tomo Miličević. Prawdziwym przełomem okazał się być jednak trzeci krążek formacji - This Is War stanowił odejście od dotychczasowego brzmienia na rzecz dużo bardziej eksperymentalnych klimatów, czerpiących z heavy metalu, industrialu i new wave.

Obecnie 30 Seconds to Mars działa już jako duet, zespół ma na koncie sześć płyt, a najnowsza to It's the End of the World but It's a Beautiful Day  z września ubiegłego roku, która brzmieniowo dużo bardziej poszła w kierunku popu i elektroniki.

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

30 Seconds to Mars zagrają w Krakowie - o której godzinie zespół ma wejść na scenę?

To właśnie w ramach promocji tego materiału formacja zdecydowała się wyruszyć w pierwszą od ponad pięciu lat trasę koncertową, a ta rozpocznie się już za chwilę - i to koncertem w Polsce! Jared i Shannon Leto zagrają w naszym kraju niecały rok po pamiętnym secie na Orange Warsaw Festival, tym razem zaprezentują się wielbicielom i wielbicielkom 9 maja w krakowskiej TAURON Arenie. Dla zainteresowanych, ale jeszcze nie zdecydowanych przekazujemy, że bilety wciąż są dostępne w sprzedaży na stronie organizatora.

Znany jest też już rozkład godzinowy wydarzenia! O której zagra support, czyli Jagwar Twin, a o której godzinie scenę przejmie główna gwiazda wieczoru? Poniżej timing pokazów, jednak uwaga! Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie!

  • 18:00 otwarcie drzwi
  • 20:00 Jagwar Twin
  • 21:00 Thirty Seconds To Mars

Sprawdź, kto jeszcze zagra w Polsce w tym roku: