30 Seconds to Mars

i

Autor: Materiały prasowe

koncerty rockowe w polsce w 2024 roku

30 Seconds to Mars już za chwilę zagrają w Polsce! Oto najważniejsze informacje o koncercie

2024-05-08 9:30

W czwartek 9 listopada 2023 roku, wspinając się po Empire State Building w Nowym Jorku, zdobywca Oscara Jared Leto ogłosił obszerną, światową trasę koncertową zespołu Thirty Seconds to Mars “Seasons 2024 Global Tour”, z którą odwiedzą Amerykę Łacińską, Europę, Amerykę Północną, Australię i Nową Zelandię. Będzie to pierwsza trasa koncertowa zespołu od ponad 5 lat.

Leto, frontman zespołu, dokonał historycznego wyczynu, wspinając się po raz pierwszy w historii na Empire State Building. Od dziecka zafascynowany tym niesamowitym zabytkiem, powiedział: "Budynek jest świadectwem wszystkich rzeczy, które można zrobić na świecie, jeśli się do tego przyłożymy, co jest w dużej mierze inspiracją dla naszego najnowszego albumu, It's The End Of The World But It's A Beautiful Day". Wspinaczka po Empire State Building i zapowiedź trasy koncertowej są metaforą tego, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko spróbujemy. Empire State Building został niedawno uznany za atrakcję nr 1 w USA przez Tripadvisor drugi rok z rzędu po niedawnej renowacji legendarnego obserwatorium za 165 milionów dolarów.

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

30 Seconds to Mars w Polsce w 2024 roku [DATA, MIEJSCE BILETY]

Trasa nie ominie także Polski! Formacja rozpocznie całą trasę w naszym kraju i zagra 9 maja 2024 roku w krakowskiej TAURON Arenie! Bilety wciąż dostępne w sprzedaży!

Ogłoszono już, że jako support publiczność rozgrzeje Jagwar Twin - amerykański wokalista, autor tekstów, producent, obracający się muzycznie w klimacie rocka i rocka alternatywnego. Muzyk ma na koncie dwa albumy studyjne: Subject to Flooding z 2018 roku i 33, który ukazał się w 2022 roku.

Tak prezentuje się czasówka koncertu, jednak uwaga! Podane godziny są jedynie orientacyjne i mogą ulec zmianie.

  • 18:00 otwarcie drzwi
  • 20:00 Jagwar Twin
  • 21:00 Thirty Seconds To Mars

O 30 Seconds to Mars

Multi-platynowy zespół Thirty Seconds to Mars, składający się z braci Jareda i Shannona Leto, triumfalnie powraca z szóstym studyjnym albumem, It's The End Of The World But It's A Beautiful Day, który ukazał się 15 września za pośrednictwem Concord Records. Album zwiastuje nową erę dla zespołu, który nie tylko bada ciemne strony ludzkich doświadczeń, ale także nadzieję, przypominając, że nawet w obliczu pozornie niemożliwych do przeskoczenia przeszkód, wciąż można zaleźć piękno. Wiodący singiel "Stuck" oficjalnie zadebiutował na 1. miejscu alternatywnej listy przebojów radiowych i zdobył 10. miejsce we Włoszech, co oznacza najszybszy wzrost na listach przebojów w karierze zespołu. Znajdujący się w pierwszej trójce niemieckiej listy przebojów, aktualny singiel "Seasons" zmusza do refleksji nad tym, czy jesteśmy w stanie zaakceptować zmiany, które dzieją się na różnych etapach naszego życia.

Sprawdź, kto ze świata kina zajmuje się też graniem rocka!