Jared Leto zagra w kolejnym filmie! Wcieli się w legendarnego projektanta

i

Autor: Rex Features/East News Jared Leto zagra słynnego projektanta mody!

Jared Leto zagra w kolejnym filmie! Wcieli się w legendarnego projektanta

2022-10-11 11:40

Choć fani zespołu 30 Seconds to Mars z niecierpliwością czekają na nową płytę formacji, to wszystko wskazuje na to, że wyczekiwana premiera nie nastąpi zbyt szybko. Wszystko to dlatego, że lider grupy, Jared Leto, w ostatnich latach postanowił poświęcić się karierze aktorskiej i właśnie potwierdził kolejną produkcję ze swoim udziałem!

Jared Leto rozpoczął karierę jako aktor - uwagę krytyków zwrócił swoją rolą w Prefontaine, gdzie wcielił się w rolę amerykańskiego sportowca. Już rok później, wraz z bratem Shannonem Leto założył grupę 30 Seconds to Mars. Pierwszy album zespołu ukazał się dopiero cztery lata później, gdy Jared, po rolach w takich filmach jak Podziemny Krąg, American Psycho czy Requiem dla snu, zdecydował się na jakiś czas ograniczyć karierę filmową na rzecz muzyki. Płyta 30 Seconds to Mars osiągnęła umiarkowany sukces, ten nadszedł wraz z wydaniem płyty A Beautiful Lie, z której pochodzi hit The Kill. Na chwilę obecną formacja ma na koncie pięć wydawnictw, z czego ostatnie, zatytułowane America, ukazało się w 2018 roku. Od tamtej pory nagrodzony Oscarem i Złotym Globem za rolę w filmie Witaj w Klubie Jared znów skupił się na karierze filmowej - zagrał w takich produkcjach jak Dom Gucci czy Morbius i za chwilę lista ta poszerzy się o kolejną, wyjątkową rolę!

Jared Leto zagra w kolejnym filmie! W kogo się wcieli?

Wszyscy, którzy liczyli na nowe wydawnictwo 30 Seconds to Mars będą musieli się obejść smakiem - Jared Leto zaangażował się w kolejny filmowy projekt! Aktor-muzyk oficjalnie potwierdził, że zagra w nadchodzącej, filmowej biografii jednego z najbardziej znanych projektantów mody, Karla Lagerfelda! Leto, poza tym, że wcieli się w główną rolę, wyprodukuje obraz. Na chwilę obecną nie wiadomo, kto stanie za kamerą, ogłoszono natomiast, że projekt dostał aprobatę domu mody Lagerfelda, a  jego najbliżsi współpracownicy będą czuwać nad postępami prac. Jared Leto nie ukrywa, że jest bardzo podekscytowany projektem, gdyż nieżyjący projektant był dla niego ogromną inspiracją.

Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy film miałby trafić do kin, nie jest znany także jego tytuł, a prace znajdują się na bardzo wczesnym etapie.

Highly Suspect w Esce Rock - o najnowszych singlach, nadchodzącym albumie i trasie po Europie

Kariera Karla trwała ponad 50 lat, więc zarówno prywatnie, jak i zawodowo miał kontakt z wieloma ludźmi. Mogę powiedzieć, że zajmiemy się kluczowymi relacjami, które oddadzą różne etapy jego życia - skomentował prace nad filmem Jared Leto.