Janusz Panasewicz i Jack White w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Udane metamorfozy?

i

Autor: ANDY BUCHANAN/AFP/East News/Lukasz Kalinowski/East News Rockowe metamorfozy w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Janusz Panasewicz i Jack White w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Udane metamorfozy?

2023-03-27 11:23

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wciąż cieszy się dużą popularnością i przyciąga przed telewizory miliony widzów. W każdym odcinku uczestnicy wcielają się w najsłynniejsze, lub najbardziej obecnie popularne, gwiazdy muzyki. Nie brak wśród nich oczywiście przedstawicieli rockowego brzmienia! Jak tym razem wypadły metamorfozy Jacka White'a i Janusza Panasewicza?

Wraz z początkiem marca, stacja Polsat rozpoczęła emisję osiemnastej już edycji programu rozrywkowego "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tym razem w roli uczestników występują Piotr Stramowski, Oskar Cyms, Krzysztof Ibisz, Natalia Janoszek, wybrany w castingu Daniel Jaroszek, Julia Kamińska, Katarzyna Kołeczek Daria Marx. Wyemitowano już cztery odcinku show - dwa pierwsze wygrał Krzysztof Ibisz jako Maciej Maleńczuk i Wierka Serdiuczka, a dwa kolejne Oskar Cyms jako Eminem i Passenger. 

Janusz Panasewicz o NBA, Lewandowskim i koncercie MTV Unplugged

Rockowe metamorfozy w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Można powiedzieć, że w każdym odcinku pojawiają się rockowe kawałki, a uczestnicy wcielają się w ikony ciężkiego grania. W najnowszym epizodzie pojawiły się takie aż dwie! Odcinek otworzył występ Natalii Janoszek, która wcieliła się w Jacka White'a i zaprezentowała klasyk Seven Nation Army zespołu The White Stripes. Rockowe wcielenie ponownie przypadło Piotrowi Stramowskiemu. Aktor w poprzednim odcinku musiał zmierzyć się z legendą, Freddiem Mercurym, tym razem zaś zaprezentował się jako Janusz Panasewicz! Stramowski zaśpiewał klasyk Marchewkowe pole. Jak uczestnicy poradzili sobie z zadaniami? Sprawdź nagrania poniżej!