Freddie Mercury

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Peter Röshler

Freddie Mercury w programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Piotr Stramowski wcielił się w legendarnego wokalistę

2023-03-20 12:32

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to program rozrywkowy, emitowany na antenie Polsatu, który od lat cieszy się sporą popularnością. Uczestnicy wcielają się w nim w słynne osoby ze świata muzyki i starają się jak najlepiej wypaść w swojej roli. Jedną z najczęściej odgrywanych postaci jest Freddie Mercury, w którego w ostatnim odcinku wcielił się aktor Piotr Stramowski.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to program rozrywkowy, emitowany na antenie Polsatu już od dziewięciu lat. Emisja pierwszego odcinka miała miejsce 8 marca 2014 roku i format natychmiast wzbudził zainteresowanie widzów. Obecnie emitowana jest osiemnasta już edycja show, która jednak nieco różni się od poprzednich. Skład jury został ograniczony do trzech osób, a do Roberta Janowskiego i Małgorzaty Walewskiej dołączył Paweł Domagała. W gronie uczestników znaleźli się zaś Krzysztof Ibisz, Julia Kamińska, Oskar Cyms, Natalia Janoszek, Katarzyna Kołeczek, Daria Marx, Piotr Stramowski i Daniel Jaroszek, pierwsza w historii programu osoba spoza show biznesu, wyłoniona w castingu. 

Till Lindemann w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Rockowa metamorfoza aktora

Piotr Stramowski jako Freddie Mercury w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

W piątek 17 marca wyemitowany został trzeci już odcinek najnowszej edycji programu. To własnie w nim Piotrowi Stramowskiemu przypadła rola Freddiego Mercury'ego. Aktor zaśpiewał utwór I Was Born To Love You, który został wydany w 1985 roku jako pierwszy singiel, promujący jedyny solowy album artysty, Mr. Bad Guy. Jak Piotr Stramowski wypadł jako legendanry wokalista? Sprawdź poniżej! Cały odcinek wygrał Oskar Cyms, który wcielił się w Eminema! 

Queen - najlepsze występy na żywo legendarnego zespołu / Eska Rock