Jak prowadzić zespół? Metallica uruchomiła specjalny kurs

i

Autor: screen: https://youtu.be/tpI4qnliNEU

James Hetfield ocenia krążek 'The Blacklist' jak według niego wypadł?

2021-11-12 10:01

Przy okazji 30-lecia 'Czarnego Albumu', w sklepach pojawił się specjalny krążek, na którym pojawiło się ponad 50 coverów numerów z kultowego krążka. Jak James Hetfield ocenia to wyjątkowe wydawnictwo?

30-lecie 'Black Albumu', było obchodzone bardzo hucznie, z jednej strony specjalne koncerty, z drugiej bardzo konkretna reedycja, która została opakowana w wyjątkowy box. Dodatkowo, pojawiło się wydawnictwo 'The Blacklist', które zawiera ponad 50 coverów piosenek z 'Czarnej płyty'. Fani przyjęli ten album bardzo ciepło, a jak go ocenia James Hetfield?

Co tam w środku gra - Metallica

James Hetfield ocenia krążek 'The Blacklist' jak wypadł?

W wywiadzie dla 'SiriusXM', James wypowiedział się na temat wyjątkowego wydawnictwa, które zawiera ponad 50 wersji piosenek z 'Black Albumu':

Podoba mi się, że wzięli te piosenki, przetrawili je i wykonali w taki sposób, który dla nich jest najlepszy. Czy to muzyka hiszpańska, czy rap, czy country czy szalony remix. Podoba mi się, że są one zupełnie inne. I że artyści, którzy je wykonali, poświęcili im czas. Sprawili, że brzmią one jak ich własne piosenki. Nie poszli na łatwiznę i nie powiedzieli: „Zrobimy to tak, jak brzmi w oryginale”. To jest dla mnie najpiękniejsze.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu