Corey Taylor chce nagrać płytę jazzową! Poznaliśmy pierwsze szczegóły

i

Autor: screen: https://youtu.be/og1RMTP2fYk

Jak wyglądają koncerty w czasie pandemii? Corey Taylor ujawnił kulisy organizacyjne

2021-10-19 10:14

Gdy wybuchła pandemia, koncerty zostały praktycznie zmiecione z powierzchni ziemi i trudno było jednoznacznie stwierdzić, kiedy występy na żywo powrócą. Teraz artyści korzystają z poluzowania restrykcji i starają się zagrać małe trasy lub zagrać zaległe i przekładane koncerty. Jak to wygląda zza kulis? Opowiedział o tym Corey Taylor.

Pandemia wyeliminowała na jakiś czas koncerty i pewnym było, że jeśli wydarzenia live wrócą, to będą to zupełnie inne koncerty niż wcześniej. Faktycznie, jest sporo nowych zasad, których trzeba przestrzegać i prawdopodobnie, zostaną one z nami na długo lub na stałe. Jak to wszystko wygląda zza kulis? O tym opowiedział Corey Taylor.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Jak wyglądają koncerty w czasie pandemii? Corey Taylor ujawnił kulisy organizacyjne

Artyści powrócili do koncertów, a wśród nich jest między innymi Slipknot, który wkrótce ma wydać nowy album. Jak wyglądają koncerty w czasie pandemii? O tym opowiedział Corey Taylor w wywiadzie dla 'Oral Sessions With Renée Paquette':

Staramy się ustanowić najlepsze standardy, wobec których stosować będą się mogły inne zespoły. Gramy tylko w obiektach Live Nation, które wymagają pełnego szczepienia od wszystkich pracowników. Żeby dostać się na koncert musisz pokazać świadectwo szczepienia albo negatywny wynik testu. Za kulisami cały czas chodzimy w maskach. Jeśli ktoś ma pozytywny wynik testu poddawany jest kwarantannie. Tylko dwukrotnie zdarzyło się, że ktoś z obsługi zewnętrznej miał pozytywny wynik. Wszyscy testujemy się codziennie: ekipa, zespoły, kierowcy. To uciążliwy proces, ale konieczny, żeby trasa mogła się odbyć.

Slipknot gra koncerty w ramach trasy Knotfest Roadshow z zespołami Killswitch Engage i Fever 333.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć