Jacko Brango

i

Autor: Materiały prasowe

Jacko Brango porównał miłość do używek! Posłuchaj "Ze sprite’em"

2024-06-20 14:17

Jacko Brango - objawienie na polskiej scenie muzycznej, jedna z nadziei tego świata ostatnich lat. Artysta nie zamierza się zatrzymywać, już w najbliższym czasie zobaczymy go na największych festiwalach w kraju.

Artysta wraca z romantyczną piosenką "Ze Sprite’em", która urzeka od pierwszych sekund. Piosenka opowiada o uzależniająco silnym uczuciu, stuprocentowym wejściu w relacje i marzeniach o wspólnym życiu. Artysta porównuje miłość do używki w ilościach przekraczających normy bezpieczeństwa.

Duff McKagan - o koncercie w Polsce, ostatniej płycie i radach związkowych

Życzę każdemu by spotkał w swoim życiu kogoś, kogo obecność wywołuje w nas fizyczne uzależnienie, a brak bliskości powodował będzie syndrom odstawienny. Kogoś, z kim nić porozumienia zawiąże się na głębokim poziomie. Kogoś z kim będziemy chcieli, przeżywać to co szalone, gnić wspólnie na kanapie w leniwe zimowe wieczory i dla kogo będziemy w stanie zostawić za drzwiami własne ego, żeby ‚my’ mogło trwać szczęśliwie. Z sentymentem wspominam czasy zauroczenia, które przerodziły się w miłość mojego życia. To jest piosenka, którą napisałem w dniu ślubu - opowiada Jacko Brango.

Artysta zaprosił do współpracy przy nagraniu utytułowanego Fryderykiem producenta Andrzeja “Gienię” Markowskiego, który wniósł nową jakość do utworu.

Do utworu powstał klip we współpracy z Sebastianem Juszczykiem, w którym występuje tancerka posługująca się językiem migowym Madi Rostkowska. Wideo utrzymane w wyrazistej stylistyce podkreśla istotę gestów w okazywaniu uczuć.

Jacko Brango lubi zaskakiwać, w każdej stylistyce odnajduje się dobrze, a jego muzyka dostaje uznanie w branży muzycznej, stąd zaproszenia na festiwale takie jak Letnie Brzmienia, Enea Edison Festival czy Męskie Granie. Dodatkowo Artysta zagra w orkiestrze Męskiego Grania.

Gdyby sam miał się podsumować trzema słowami byłyby to „gitary, piosenki, oldschool”.

Oto nasz ranking hymnów Męskiego Grania: