Jacko Brango

i

Autor: Materiały prasowe

muzyczne nowości

Jacko Brango łączy siły z Jamalem w elektryzującym teledysku! Poczuj “Endorfiny”

2024-04-17 11:22

Po zimowej przerwie Jacko Brango wraca z nowym numerem napisanym i nagranym w wyjątkowej kooperacji. Wspólnie z Tomaszem “Miodem” Mioduszewskim, liderem grupy Jamal, napisali romantyczną opowieść o hormonach szczęścia.

Tekst piosenki, nasycony emocjami i szczerością, odzwierciedla doświadczenia życiowe artystów, podkreślając złożoność uczucia miłości wobec wszelkich trudności i wyzwań.

W "Endorfinach", Jacko Brango i Jamal wplatają poetyckie linie, które prowadzą słuchacza przez refleksyjną podróż o poznawaniu samego siebie, pokonywaniu przeszkód oraz o radości, jaką niesie miłość.

Muzyka jest jak pamiętnik - Midge Ure w Eska Rock

Żadna relacja nie jest usłana tylko i wyłącznie płatkami róż. Między tym, co piękne pojawia się też gorzkie i cierpkie. Mam nadzieję, że w tej lekkiej i nieco żartobliwej piosence wyraźnie zawarliśmy przekaz, że prawdziwa miłość przełknie wszystko co złe, by ratować to co piękne. Dobrze, że chemia organizmu nam w tym pomaga - tłumaczy Jacko Brango.

“Endorfiny” to hipisowska piosenka i w takiej też vintage’owej stylistyce została osadzona. Utwór oparty o dynamiczny beat perkusyjny i rozedrgane gitary, adekwatnie do tekstu przeprowadzają nas przez wiele emocji.

O artyście

Jacko Brango to autorski projekt Szymona Paduszyńskiego - wrocławskiego muzyka znanego m.in. z zespołu Krzysztofa Zalewskiego czy Darii Zawiałow. Mieszanka pasji do muzyki i emocji, które musiały wyjść poza ciało. Znakomite single „Ugryzę” oraz „Rozumy” sprawiły, że miesięcznik Teraz Rock uznał go za jedną z Nadziei Roku 2023 roku. Gdyby sam miał się podsumować trzema słowami, byłyby to „gitary, piosenki, oldschool”.

Sprawdź ciekawostki o albumie "Sounds of the Universe" Depeche Mode: